fbpx
A password will be e-mailed to you.

Grudniowy numer Świata Motocykli już w kioskach!

Drodzy Czytelnicy!

Pamiętacie, jak rozpoczynał się tegoroczny sezon? Nie? To Wam przypomnę – 15 kwietnia jeszcze niemal w całym kraju zalegał śnieg i wielu organizatorów „otwarć” miało dylemat: odwoływać, czy nie. Sparafrazuję słowa ekspremiera Millera: prawdziwy sezon poznajemy po tym, jak się kończy, a nie jak zaczyna. A kończy się fantastycznie. Cały październik był wprost wymarzony dla motocyklistów. Miałem wtedy okazję wyskoczyć na Mazury i w głębokie Bieszczady, a wszędzie dosłownie roiło się od motocyklistów korzystających łapczywie z resztek jesiennego słońca. Oczywiście, taki stan rzeczy to marna pociecha dla branży, która tegorocznych strat, spowodowanych przeciągającą się, ubiegłoroczną zimą nie nadrobi, ale my, motocykliści, cieszmy się sprzyjająca aurą.

W przerwach między weekendowym śmiganiem nie zapominajcie zajrzeć do naszego magazynu, bo jak zwykle staraliśmy się zapełnić go ciekawą treścią. Czy „baby Panigale”, konstrukcyjnie różniące się jednak od pełnowymiarowego modelu Ducati, okaże się alternatywą dla motocyklistów z mniej zasobnym portfelem? Czy opony Dunlop Sportsmart? okażą się aż tak rewolucyjne, jak zapowiadał producent? Czy seryjny, drogowy motocykl okaże się szybszy na torze od samochodu? Dowiecie się tego, czytając Świat Motocykli. A jeżeli interesuje Was historia, technika czy podróże, również znajdziecie sporo ciekawych materiałów.

Do numeru dołączyliśmy także kalendarz, efekt współpracy Czytelników z redakcją. My publikowaliśmy w sieci zdjęcia, Wy głosowaliście na te najlepsze. Mam nadzieję, że wspólne dzieło zawiśnie w niejednym garażu lub nad biurkiem.

Życzę miłej lektury
Lech Potyński

W numerze między innymi:

– Ducati 899 Panigale – książę włoskich superbike’ów

Fot. Sławomir Kamiński/Agencja Gazeta

– Hyosung ST7 – niebanalny koreański cruiser

Fot. Michał Dek

Advertisement

– Ducati Monster 696 kontra Volvo S60 T6 AWD

Fot. Yamaha

– Używana Yamaha XJ 600 Diversion

Fot. Tomasz Tomaszewski

– Oldtimer MZ ETS 250 Eskort z 1975 roku

Fot. Jarosław Spychała

– Podróż do znanej z wielu filmów Monument Valley w USA.

KOMENTARZE
Advertisement