fbpx
A password will be e-mailed to you.

W numerze 10/2014 znajdziecie dodatek specjalny poświęcony motocyklom i skuterom 125. Od 18 września w kioskach.

Drodzy Czytelnicy!

Z tym numerem otrzymacie dodatek o motocyklach i skuterach klasy 125 ccm. Zdaję sobie sprawę, że większość z Was ma już nieco większe maszyny i na motocyklach umie jeździć. Może on jednak służyć jako ściągawka, gdy będziecie doradzać mniej doświadczonym znajomym, który mają ochotę popróbować dwóch kółek lub jako prezent dla nich. Poza katalogiem, znajdziecie tam również skondensowaną wiedzę na temat przepisów, pierwszych prób jazdy, ubiorów – jednym słowem wszystkiego, co początkujący motocyklista wiedzieć powinien.

Nie zapominamy również o motocyklistach bardziej doświadczonych. Testujemy kilka maszyn sportowo-turystycznych, zastanawiamy się, w czym nowe Hondy NC 750 są lepsze od poprzednich. Prezentujemy także nowość KTM-a – RC 125. Jest to jeden z nielicznych przypadków motocykli najmniejszej klasy pojemnościowej, który bez problemu przekracza prędkość 100 km/h. Więc akurat tej maszyny specjalnie nie polecamy początkującym.

Sezon ma się co prawda ku końcowi, ale nie ma złej pogody na motocykl, są tylko źle ubrani motocykliści! Przedłużając sezon, jednak miejcie, proszę, w głowach myśl o tym, że na mokrym i przy niższych temperaturach opony „trzymają” znacznie słabiej. Zachowujcie więc podczas jazdy większą ostrożność!

Do następnego numeru
Lech Potyński

A w numerze 10/2014 przeczytacie również:

Porównanie BMW F 800GT kontra Honda VFR 800F kontra Kawasaki Z1000SX

Fot. Dariusz Felis-Obrycki

Prezentację Yamahy XVS 1300 Custom.

Fot. Dariusz Borowicz

O używanym BMW F 650

Fot. BMW

KOMENTARZE