fbpx
A password will be e-mailed to you.

Październikowy numer Świata Motocykli już w kioskach!

Drodzy Czytelnicy!

Tym razem do numeru dołączamy płytę CD. Wierzę, że tym, którzy nie mają jeszcze prawa jazdy którejkolwiek z kategorii A, a planują zdanie egzaminu, ułatwi nieco życie.

Sezon motocyklowy w naszym kraju powoli zbliża się ku końcowi. Nie da się tego ukryć, ani zmienić. Oczywiście, jeszcze kilka zlotów i zakończeń przed nami, jednak poranki są coraz chłodniejsze, dni coraz krótsze. Zachęcam jednak do przedłużenia sezonu przez zaopatrzenie się w cieplejsze i wodoodporne ciuchy. To z pewnością pozwoli „polatać” na maszynie jeszcze przez kilka ładnych tygodni.

Fot. PSP Świderek

Sezon przedłużyć można także w inny sposób – jeżdżąc obudowanym i podgrzewanym motocyklem. Dlatego publikujemy test porównawczy bardzo podobnych i bardzo turystycznych maszyn: BMW R 1200RT i Triumpha Trophy 1200SE. Który w naszej ocenie okaże się lepszy? Dowiecie się z testu.

Niejako w kontrapunkcie dla obu wypasionych krążowników szos testujemy jeden z najmniejszych motocykli na rynku – Hondę MSX 125. Mimo że jest to kucyk stricte miejski, Szymon postanowił wypróbować go także w nieco dalszej wycieczce. Warto się dowiedzieć, jak malutka Honda dała sobie radę z 300-kilometrową trasą.

Na redakcyjnym pokładzie witamy nowych członków załogi. Duet: Piotrek „Bary” Baryła & Darek Borowicz być może niektórym z Was znany jest z innych mediów, ale postanowiliśmy zacieśnić współpracę. Pierwszym jej owocem jest test nowego Moto Guzzi California w wersji Custom.

Życzę miłej lektury i do następnego numeru, który – obiecuję Wam – będzie niespodzianką!

Advertisement

Lech Potyński

W numerze między innymi:

– test porównawczy turystyków BMW R 1200RT i Triumpha Trophy 1200SE

– premiera małej Hondy MSX 125, a także
Moto Guzzi California Custom i KTM 990 SM T

– test skutera Zipp XRace 50

– motolegenda Ducati 916

– sport: MotoGP pod znakiem Marqueza i zmiany w WSBK

KOMENTARZE

Advertisement