fbpx
A password will be e-mailed to you.

Mahi Racing Team to nowy zespół Kawasaki, który weźmie udział w Mistrzostwach Świata Supersport 2013. W jego barwach pojedzie tegoroczny mistrz świata Kenan Sofuoglu oraz czwarty zawodnik mistrzostw Fabien Foret.

Obaj motocykliści wzięli ostatnio udział w testach na torach w Jerez (Hiszpania) i Portimao (Portugalia). Główne cele jazd testowych to współpraca z nowymi dla obu zawodników brytyjskimi ekipami technicznymi oraz próbowanie nowego zawieszenia K-Tech, które będzie używane w motocyklach zespołu w nadchodzącym sezonie wyścigowym.

Pierwsze dwa dni w Hiszpanii polegały przede wszystkim na wzajemnym poznawaniu si e i docieraniu zespołu. Drugiego dnia Foret zaliczył upadek i zranił się w rękę, mimo to udał się wraz z zespołem do Portimao.

Na portugalskim torze wszystko szło już lepiej, nawet kiedy drugiego dnia zaczął padać deszcz. Mimo kiepskiej pogody Sofuoglu osiągał czasy porównywalne z uzyskanymi jesienią podczas wyścigu w Portimao, kiedy to warunki atmosferyczne były znacznie lepsze.

Kolejne jazdy w styczniu po zakończeniu obowiązkowej przerwy w testowaniu maszyn WSS.

KOMENTARZE

Nie ma więcej wpisów