fbpx
A password will be e-mailed to you.

Inter Motors nie zwalnia tempa i konsekwentnie poszerza liczbę swoich sklepów w Polsce. Na wiosnę 2022 roku w Galerii Młociny w Warszawie uruchomiony zostanie nowy salon. W sumie na terenie całego kraju będzie już ponad 30 sklepów wnoszących nową jakość w wyborze odzieży dla motocyklistów, akcesoriów oraz części.

Inter Motors to pierwsza i największa sieć sklepów motocyklowych w Polsce. Kilkanaście lat pracy nad marką zaowocowało wieloma sukcesami i przełożyło się na zaufanie tysięcy klientów. Salony pod szyldem Inter Motors specjalizują się w sprzedaży odzieży, kasków części i akcesoriów motocyklowych, propagują ponadto kulturę motocyklową i bezpieczeństwo na drodze.

W każdej placówce Inter Motors doświadczony, dysponujący szeroką wiedzą zespół sprzedawców skutecznie pomaga i doradza w zakupie, dobierając produkty spełniające wszystkie oczekiwania klienta. 

Nowy warszawski sklep znajdować się będzie w centrum handlowym Galeria Młociny na poziomie -1. Galeria Młociny jest dogodnie usytuowana i bardzo dobrze skomunikowana dzięki linii metra, a także pętli autobusowej i tramwajowej oddalonej zaledwie 2 minuty od galerii.Jeśli zdecydujesz się na przyjazd autem lub motocyklem, miejsce znajdziesz na parkingu podziemnym mieszczącym aż 2000 samochodów i posiadającym specjalnie wydzielone miejsca na jednoślady.

W nowym sklepie zaplanowana jest tzw. „strefa kasków”, w której każdy motocyklista znajdzie coś dla siebie. Miło zaskoczy Cię także duży wybór odzieży casualowej, jak t-shirty czy koszule. W ofercie będą również wszelkiego rodzaju akcesoria do motocykla jak pokrowce, zabezpieczenia antykradzieżowe, kufry czy podgrzewane manetki. Oprócz ubrań i akcesoriów motocyklowych kupisz u nas m.in. opony, oleje oraz części motocyklowe.

W asortymencie nowego salonu, którego powierzchnia będzie wynosić aż 230 m2 znajdą się m.in. takie marki jak:

  • SHARK
  • NOLAN
  • SHOEI
  • ADRENALINE
  • ALPINESTARS
  • IXON
  • BERING
  • OXFORD
  • i wiele innych

Już na wiosnę 2022 nowy punkt Inter Motors w Warszawie:

Inter Motors Warszawa, Galeria Młociny

Zgrupowania AK „Kampinos” 15, 01-943 Warszawa

www.intermotors.pl

Ważne są dla nas nie tylko sprzedaż produktów i usług, ale także propagowanie kultury motocyklowej. Dbamy o bezpieczeństwo i mówimy o motocyklistach jako o świadomej grupie ludzi dzielących się z innymi swoją pasją.

KOMENTARZE