fbpx
A password will be e-mailed to you.

Najnowsza odsłona motocykla, który nie boi się żadnego zadania. Oto nowy Romet ADV 125 , czyli nowoczesny jednoślad o klasycznej, ascetycznej linii i rozbudowanej funkcjonalności. Ten pojazd stworzony został, by dojechać wszędzie i zawsze.

Wygodna pozycja za kierownicą, podwyższony prześwit oraz skok zawieszeń i rozbudowane wyposażenie dodatkowe, w postaci wytrzymałych osłon i dużej ilości stelaży, sprawiają, że możesz nie troszczyć się o stan dróg oraz o to, czy zabranie wszystkich niezbędnych bagaży będzie możliwe.

Ogromne możliwości

Pomoże w tym także nowa, wzmocniona rama, która bez problemu wytrzyma jazdę z największymi obciążeniami. Sprawdzony, żywotny i dynamiczny napęd pozwala sprawnie przemieszczać się zarówno po drogach, jak i w lżejszym terenie, a układ hamulcowy z systemem CBS, elektroniczny wtrysk paliwa oraz powiększony, 15-litrowy zbiornik paliwa, sprawiają, że jazda jest przyjemna i bezpieczna, zasięg między tankowaniami ogromny, a czynności eksploatacyjne sprowadzone są do całkowitego minimum. Co więcej nowy ADV 125 jest teraz dostępny w wygodnym systemie finansowania zakupu z ratami 0% oraz odroczeniem spłaty aż o 3 miesiące. Dosiądź już teraz nowego Rometa z linii ADV i zacznij go spłacać dopiero po sezonie. Oferta ważna jest do 30. września br. Więcej szczegółów w salonach dealerskich oraz na www.romet.pl

KOMENTARZE