fbpx
A password will be e-mailed to you.

Nasza radość jest nie do opisania, gdy docierają do nas Wasze opinie na temat nowego wydania Świata Motocykli. Niewiarygodne, jak dużo pozytywnej energii wysyłacie. To nas napędza i dowodzi, że „ŚM” jest na stałe wpisany w polską kulturę motocyklową.

Naszym zadaniem jest pielęgnowanie tej kultury. Informujcie nas o wszelkich akcjach, które tworzycie bądź chcielibyście zrealizować w przyszłości. Postaramy się służyć radą, kontaktami, bądź naszą pracą redaktorską.

Jeszcze więcej treści!

Chcemy Wam przekazać jak najwięcej użytecznej wiedzy, dlatego w kolejnym materiale o technice naszych strojów Tomek na tapet wziął kaski. Najważniejsze jest jednak, żeby nas, motocyklistów, było więcej. Wtedy będziemy mieli większą siłę przebicia. Dlatego rozszerzyliśmy dział sprzętów na prawko kat. B. Znajdziecie tam dwie wyjątkowe maszyny, które są idealną propozycją dla marzących o wejściu w nasz świat. Jedna decyzja i niewygórowany budżet – to wszystko, czego trzeba, żeby dosiąść stylowego Rometa SCMB 125. Sprzęt polskiej marki nawet mnie pozytywnie zaskoczył. Jeśli ktoś marzy o „ścigaczu”, a nie ma czasu iść na kurs prawa jazdy, może rozpocząć od Suzuki GSX-R 125. Gdy pojedziecie takim motocyklem na mały tor wyścigowy, emocje będą odwrotnie proporcjonalne do rozmiaru silnika. Jeśli macie znajomych, wykazujących zainteresowanie motocyklami, podsuńcie im nasz magazyn!

Chcielibyśmy więcej pisać o żużlu, sporcie i wszystkim, o co prosicie, lecz ograniczają nas sprawy przyziemnie. Pokażcie nam swoją miłość i odwiedźcie www.sklep.swiatmotocykli.pl. Decydując się na prenumeratę, pomagacie nam rozwinąć skrzydła. Umiemy się odwdzięczyć: co miesiąc dla subskrybentów szykujemy upominek. Zazwyczaj jest to plakat, a z tym numerem – voucher rabatowy na jazdy torowe. Jeszcze raz dziękujemy, że jesteście z nami!

Andrzej Drzymulski

KOMENTARZE