fbpx
A password will be e-mailed to you.

Wielkimi krokami zbliżamy się do pierwszego wydania nowego Świata Motocykli… Mówiąc bardziej precyzyjnie, będzie to trzysta pierwszy numer, który zaprezentujemy równo 25 lat po premierze Świata Motocykli!

Oczami wyobraźni widzimy, jak trzymacie w dłoniach numer „zerowy”, który jest ostatnim krokiem przed przekroczeniem progu ćwierćwiecza. Skoncentrowaliśmy się w nim na emocjach, które pojawiają się przy pierwszych kontaktach z motocyklami.
Jednośladem, który pomaga zdefiniować radość obcowania z dwukołową maszyną jest Honda Monkey. Każdy, kto na nią siada, przeżywa albo natychmiastowe zauroczenie, albo retrospekcję z pierwszych przejażdżek motorynką. Na widok „Małpki” nie da się nie uśmiechnąć, a test tej maszyny powierzyliśmy osobie, która szczerzyła się do niej najbardziej. Monika opowie Wam, z czym wiąże się codzienna jazda takim cudem. To nie jedyne odrodzenie, zaprezentowane w tym numerze.

Eliasz Dawidson poznał nowe modele enduro firmy GasGas. Każdy, kto kojarzy markę, wie, że ma ona w swojej historii niezbyt przyjemne perturbacje. Widocznie zła passa minęła i jest szansa, że nie wróci, bo okazuje się, że nowe, hiszpańskie motocykle spisują się o wiele lepiej, niż przypuszczaliśmy. „Smoku” również trafił na obiekt, który zmusił go do refleksji. Warsztat Titan Motorcycles zbudował maszynę, która zmieniła Mariuszową opinię na temat starych motocykli BMW.
Niewiele mniejszą fantazję mieli projektanci Husqvarny, którzy złamali wszelkie zasady, tworząc Svartpilena 401. Ten numer dowodzi, że motocykl, żeby oczarować nas – motocyklistów – nie musi generować miliona koni mechanicznych, czy wozić się na sukcesach sportowych swoich poprzedników.

Piękno tej branży polega na tym, że pełno w niej zwariowanych osób, które od czasu do czasu przerzucą przez mur księgowych swoją wizję i wdrożą ją do produkcji. My również dążymy do tego, żeby produkować tylko wyjątkowe treści. Nie pomoże nam w tym nikt inny, jak tylko Wy. Doceniając naszą pracę, pozwolicie nam jeszcze nie raz się zaskoczyć. Tymczasem nie bójmy się nadchodzącej jesieni. Będzie piękna i słoneczna. Wspólnie wydłużmy sobie sezon!

KOMENTARZE