fbpx
A password will be e-mailed to you.

Na początek skuter będzie dostępny w eleganckim, czarnym kolorze (mat), a w przyszłym sezonie pojawi się też wersja niebieska (mat). Cena pojazdu to 24 990 PLN. Skuter posiada zaprojektowaną od nowa sztywniejszą ramę oraz 35 konny silnik, który ma zapewnić doskonałą dynamikę jazdy – szczególnie w mieście. Skuter oczywiście wyposażony będzie w układ hamulcowy z […]

Na początek skuter będzie dostępny w eleganckim, czarnym kolorze (mat), a w przyszłym sezonie pojawi się też wersja niebieska (mat). Cena pojazdu to 24 990 PLN.

Skuter posiada zaprojektowaną od nowa sztywniejszą ramę oraz 35 konny silnik, który ma zapewnić doskonałą dynamikę jazdy – szczególnie w mieście. Skuter oczywiście wyposażony będzie w układ hamulcowy z systemem ABS Bosch 9 generacji. Co więcej, skuter otrzymał regulowaną w pięciu położeniach szybę, dzięki której zapomnisz o męczących powiewach wiatru.

O to, byś bezbłędnie dotarł do celu zadba system nowoczesny system NOODOE, który w centralnym miejscu kokpitu wyświetli nawigację. Dla Twojego bezpieczeństwa i komfortu nowy Xciting posiadać będzie pełne oświetlenie w technologii LED. 

Dla Twojego komfortu pojemne schowki w kokpicie zablokują się automatycznie wraz przekręceniem kluczyka w pozycję „lock”. Dostęp do ustawnej przestrzeni bagażowej pod kanapą uzyskasz po wciśnięciu przycisku na kierownicy. Wszystko proste, intuicyjne i piękne. Jednym słowem … Xciting.

KOMENTARZE