fbpx
A password will be e-mailed to you.

Zgodnie z obietnicami nowy właściciel marki Horex firma 3C Carbon Group pokazała, podczas targów we Frankfurcie, przestylizowany model VR6.

Pierwsze szkice nowego motocykla mogliśmy zobaczyć w czerwcu. Teraz przyszedł czas na oficjalna premierę maszyny. Motocykl został oczywiście przestylizowany w porównaniu do poprzedniej wersji. Widać jednak, ze projektanci tylko poprawili poprzednia koncepcję nadając jednośladowcu świeżości.

Inżynierowie dobrali się też do silnika. VR6 dysponuje teraz mocą 170 KM i 138 Nm. Zawieszenie to produkty Ohlinsa, a hamulce pochodzą od Brembo.

Motocykl, na sucho, waży teraz 221 kg. Zgodnie z przewidywaniami 3C carbon Group postarało się by na maszynie było więcej karbonowych elementów. Chociażby subframe jest wykonany właśnie z tego materiału.

Na razie potwierdzono, że nowy model VR6 zostanie wyprodukowany w limitowanej ilości 33 sztuk. Niestety nie podano dokładnej ceny tego motocykla. Wydaje się jednak, że przestylizowana wersja Horexa kosztować będzie znacznie więcej niż jego poprzednik.

Nowy właściciel nie zdradził też jakie ma plany na dalszy rozwój marki.

KOMENTARZE