fbpx
A password will be e-mailed to you.

Tym razem podpowiadamy czy kupić skuter nowy czy używany. Przekonujemy też, że eco driving na jednośladzie też jest możliwy.

Podstawowym pytaniem przed przesiadką z samochodu na motocykl czy skuter klasy 125 jest co kupić. Już opisywaliśmy Wam rodzaje dostępnych 125-tek. Teraz podpowiadamy czy warto szukać okazji na jakimś portalu aukcyjnym czy wyjechać nowym skuterem z salonu.

Oczywiście to zależy od zasobności waszego portfela oraz przeznaczenia pojazdu. Jeżeli nigdy wcześniej nie jeździliście na żadnym jednośladzie poza rowerem, a nie jesteście pewni, czy skuter to będzie odpowiedni wybór doradzamy kupno używanego jednośladu. Nie dość, ze będzie on zapewne bardziej przystępny cenowo, to w razie jakiejkolwiek przygody nie będzie go tak żal jak „nówki sztuki” z salonu. Jeśli jesteście jednak zdecydowani na jazdę 125-tką codziennie i wiecie, że poradzicie sobie z tym nowym wyzwaniem może warto jednak wydać nieco więcej i kupić pojazd u dealera.

Oprócz tego z filmiku zrealizowanego przez kolegów ze Skuterowo.com dowiecie się jak oszczędzać paliwo jeżdżąc na motocyklu 125 ccm. Owszem większość takich jednośladów pali tyle co nic jednak każda oszczędność jest chyba mile widziana.

Advertisement

 

Więcej pytań i odpowiedzi na tematy skuterowe znajdziecie na Skuterowo.com. Subskrybuj Skuterowo.com na YouTube.

KOMENTARZE