fbpx
A password will be e-mailed to you.

Już w połowie lipca działalność rozpocznie nowy dealer motocyklowy Hondy – Honda Moto Seven – zlokalizowany w Toruniu!

Wkrótce rozpocznie działalność nowe dealerstwo motocyklowe – Honda Moto Seven – zlokalizowane przy ul. Wały Generała Władysława Sikorskiego 27/29 w Toruniu. Jest to inwestycja firmy Robert Murawski FHU Moto-Seven, która uruchomiła swoją działalność w 1997 roku i może pochwalić się profesjonalnym oraz doświadczonym zespołem. Właśnie teraz rozpoczęła współpracę z marką Honda.

Nowe dealerstwo zostało dostosowane do najnowszych standardów Hondy i znajduje się w bardzo stylowym miejscu, w dawnym forcie wojskowym w centrum Torunia.

Dealer Moto-Seven prowadzi sprzedaż zarówno motocykli, jak i skuterów Hondy, w tym pojazdów o pojemności 125cm3. W ramach działalności ASO Honda oferuje również usługi serwisowe i sprzedaż autoryzowanych części i akcesoriów. 

Otwarcie nowego obiektu to doskonała okazja do przybliżenia oferty dwukołowych pojazdów Hondy mieszkańcom Torunia, Bydgoszczy oraz okolic. Toruń od lat zajmuje szczególne miejsce w sercu polskiego oddziału Hondy Motor Europe, gdyż to właśnie tam od lat organizowane są imprezy dla fanów bezpiecznej jazdy na motocyklu z cyklu Honda Fun & Safety.

Do odwiedzenia nowego autoryzowanego dealera motocykli Honda w Toruniu zapraszamy już od 16 lipca 2021 roku.

KOMENTARZE