fbpx
A password will be e-mailed to you.

Nie minęły jeszcze wrażenia po mediolańskich targach EICMA, a już pojawiają się zapowiedzi wystawy Tokio Motor Show. Suzuki Motor Corporation zaprezentuje na niej najnowsze pojazdy koncepcyjne, m.in. dwa motocykle.

Tokio Motor Show, organizowane przez Japońskie Stowarzyszenie Producentów Samochodów, to wystawa samochodów osobowych, motocykli i pojazdów komercyjnych, która w tym roku potrwa od 23 listopada do 1 grudnia. Suzuki pokaże m.in. najnowsze koncepcyjne modele jednośladów kierowane zarówno do miłośników zabawy na motocyklach, jak i do osób ceniących najnowsze rozwiązania z dziedziny napędu elektrycznego.

Recursion – nowy motocykl o pojemności 600 ccm

Koncepcyjny Recursion to wizja kompaktowego motocykla. Projektanci starali się zachować równowagę między osiągami typowymi dla motocykli o dużych pojemnościach silnika z łatwością jeżdżenia i niskim spalaniem motocykli o średnich pojemnościach. Wyposażony jest w nowy, chłodzony cieczą, 2-cylindrowy silnik o pojemności 588 cm3 z turbo.

Extrigger – dla fanów dobrej zabawy

Model EXTRIGGER to nieduży, elektryczny motocykl stworzony z myślą doskonałej zabawie. Jazda na nim ma być łatwa i zapewniać świetne wrażenia. Został wyposażony w silnik elektryczny stosowany w skuterze e-Let’s i mimo że jest małych rozmiarów posiada elementy typowe dla większych motocykli, m.in. aluminiową ramę, odwrócony przedni widelec oraz przedni i tylny hamulec tarczowy.

KOMENTARZE

Nie ma więcej wpisów