Nowości na sezon 2018 są już dostępne w salonach Yamahy! Wśród nich nowy maxi skuter i motocykle off-roadowe.

X-MAX 400 to nowa propozycja w ofercie Yamahy. Skuter bazuje bazuje na tegorocznym modelu X-MAX 300 i jest kolejną generacją słynnych przedstawicieli MAX. Sprzęt napędzany jest mocnym i oszczędnym silnikiem o pojemności 400 cm3 i będzie świetnym wyborem dla tych, którzy podczas codziennych dojazdów korzystają z szybkich dróg pozamiejskich. X-MAX 400 kosztuje 29 900 zł.

Obsługuj mapy zapłonu za pomocą smartfona!

Tradycyjnie w drugiej połowie roku Yamaha zaprezentowała również nową gamę motocykli off-roadowych. Nowa Yamaha YZ450F z elektrycznym rozrusznikiem to pierwszy na świecie seryjny motocykl motocrossowy, w którym charakterystyka jednostki może być modyfikowana dzięki mobilnej aplikacji na smartfony.

Niewielkim modyfikacjom poddano także model YZ250F, który może poszczycić się jednym z najbardziej zaawansowanych silników w klasie. Gamę serii YZ uzupełniają także modele YZ250, YZ125 oraz YZ85.

Wśród nowych modeli znajdziemy też WR450F i WR250F, w których znajdziemy niewielkie zmiany w  silnikach oraz zwieszeniu. Fabrycznie modele WR są wyposażone w elektryczny rozrusznik.

Lista dealerów i zapisy na jazdy testowe znajdują się na stronie www.yamaha-motor.pl.

KOMENTARZE

REKLAMA