fbpx
A password will be e-mailed to you.

Najnowsza propozycja Bartona wyposażona jest w jednocylindrowy, 4-suwowy silnik SOHC o pojemności 125 ccm i mocy 7,84 KM. Masa pojazdu jest stosunkowa nieduża (142 kg) jak na jego gabaryty i w porównaniu z innymi propozycjami w segmencie maxi skuterów, dzięki czemu można rozpędzić pojazd do prędkości maksymalnej (wg specyfikacji technicznej) 80 km/h. Może to być […]

Najnowsza propozycja Bartona wyposażona jest w jednocylindrowy, 4-suwowy silnik SOHC o pojemności 125 ccm i mocy 7,84 KM. Masa pojazdu jest stosunkowa nieduża (142 kg) jak na jego gabaryty i w porównaniu z innymi propozycjami w segmencie maxi skuterów, dzięki czemu można rozpędzić pojazd do prędkości maksymalnej (wg specyfikacji technicznej) 80 km/h. Może to być barierą dla kochających zawrotne prędkości, świetnie sprawdzi się natomiast w codziennym użytkowaniu, np. na dojazdy do pracy, szkoły lub podróże za miasto.

Barton B-Max przyciąga uwagę nowoczesnym designem czerpiącym z japońskich klasyków. Ostre dynamiczne linie nadwozia i intensywny niebieski kolor nadają mu sportowego charakteru. Nowoczesna sylwetka podkreślona jest ciekawie zaprojektowanym oświetleniem led – zarówno w reflektorze jak i w lampie tylnej z dodatkową lampą tablicy rejestracyjnej. O prędkości, zużyciu paliwa, obrotach (ale również o aktualnej godzinie i kondycji akumulatora) informują dwa cyfrowe zegary podświetlane na niebiesko. Pojazd osadzony jest na aluminiowych kołach 14 cali z przodu i 13 cali z tyłu – oba wyposażone są w hamulce tarczowe.

W wersji podstawowej skuter sprzedawany jest z dobrze wyglądającym oparciem dla pasażera, dzięki czemu na ogromnej komfortowej kanapie rozsiądą się wygodnie dwie osoby. W podróż na B-Maxie możemy zabrać ze sobą naprawdę spory dobytek. Jeśli nie wystarczy ci duża przestrzeń bagażowa pod siedzeniem i dwa mniejsze zamykane schowki pod licznikami na drobne przedmioty, to możesz wybrać wersję wyposażoną w kufer o pojemności 36 kg i wspornikiem – za taką opcję trzeba jednak dopłacić 200 zł.

Bartona B-Maxa można zobaczyć w salonach sprzedaży od połowy marca. Listę dealerów znajdziesz na www.barton-motors.pl w zakładce ”gdzie kupić„.

Barton B-Max – dane techniczne

Pojemność silnika: 124,6 cm3

Silnik: 4T, jednocylindrowy, chłodzony powietrzem

Moc maksymalna: 7,84 kM / 7300 obr./min.

Skrzynia biegów: automatyczna

Hamulec przód / tył: tarczowy / tarczowy

Wymiary (dł./szer./wys.): 2120 / 765 / 1330 mm

Kolory: niebiesko-biały

Rozstaw osi: 1560 mm

Felgi aluminiowe: przód 14″ / tył 13„

Masa pojazdu: 142 kg

Poj. zbiornika paliwa: 12 l

Zużycie paliwa: 3,5 l / 100 km

KOMENTARZE