fbpx

Kaski Origine zdobywają coraz większe grono fanów w Polsce. Włoski design i technologie które nadążają za aktualnymi trendami to znak rozpoznawczy marki.

Jeżeli jesteś aktualnie w Mediolanie na międzynarodowych targach EICMA 2019, lub dopiero się tam wybierasz, to skorzystaj z okazji i wbij na stoisko Origine! Czekają tam na Ciebie nowości producenta. Najważniejszą jednak korzyścią odwiedzin jest możliwość organoleptycznej weryfikacji jakości tych kasków. Stoisko znajdziesz na hali 13, stanowisko C-51.

Co nowego?

Sezon 2020 wprowadzi odświeżenie kolekcji o nowoczesne malowania modeli, które spotykają się z pozytywnym odbiorem na europejskim rynku. W kolejnym roku nie zabraknie również zupełnie nowych kasków, których jeszcze w wykonaniu projektantów marki Origine nie widzieliśmy.

kaski Origine Eicma 2019
Zacznijmy od najbardziej widowiskowej premiery kasku Origine Virgo. Jest on świetnym uzupełnieniem grupy kasków Vintage. Virgo nawiązuje charakterem do kasków motocrossowych lat 70’tych. W nowoczesnej odsłonie przypadnie do gustu tym, którzy w niebanalny sposób chcą podkreślić swój wyjątkowy charakter.

Jakość i cena, a to nie wszystkie atuty!

Origine to nie tylko wymyślne kaski. Osoby, które bardziej od designu cenią sobie praktyczność i najlepszy stosunek ceny do jakości mogą spojrzeć w kierunku kasku Origine Dinamo. Za kwotę sporo poniżej 300 zł mamy kask, który spełnia europejskie normy, posiada całkiem sprawny system wentylacji oraz wnętrze, które bez problemu można utrzymać w należytej czystości dzięki wyjmowanej wyściółce.

kaski Origine Eicma 2019 Dinamo

Origine w 2020 roku wprowadza także kaski dziecięce – Dinamo Kids. Już za 259 zł nasze dziecko może mieć spokojną i bezpieczną głowę chronioną homologowanym kaskiem. Rozmiary kasków dziecięcych zaczynają się od 47 cm a zakres dla każdego rozmiaru wynosi 2 cm. Powoduje to, że każdy rozmiar będzie dobrze przylegał do głowy, minimalizując ryzyko zsunięcia się kasku z głowy.

Nowa szczęka!

Origine Delta Basic to kask szczękowy, który powstał na bazie jednego z najlepiej sprzedających się w ofercie kasków z interkomem. Ze wszystkimi najlepszymi cechami kasku Delta pozwala oddać się czystej przyjemności z jazdy, bez zbędnych gadżetów. To wszystko za sprawą podnoszonej szczęki i blendy wysuwanej jednym ruchem ręki, pinom przystosowanym do Pinlock’a i regulowanym wlotom powietrza.

kaski Origine Eicma 2019

Dość już o nowych kaskach. Największą przemianę wizualną przeszedł kask Origine Strada. Estetyczny nowoczesny design świetnie współgra z licznymi zaletami tego kasku. Zadziorny wygląd połączony z blendą przeciwsłoneczną, deflektorem, systemem pinlock, wydajnym systemem wentylacyjnym i wizjerem zapewniającym szerokie pole widzenia sprawia, że kask ten wygląda jak zdjęty z zawodnika Moto GP.

kaski Origine Eicma 2019 Strada

Poza tymi nowościami oferta Origine na rok 2020 jest naprawdę spora. Więcej informacji znajdziecie na stronie www.morettiparts.pl/produkty/origine

KOMENTARZE