fbpx
A password will be e-mailed to you.

Sklep motocyklowy IMready.eu od zawsze dostarcza motocyklistom rozwiązania, dzięki którym zakup części i akcesoriów do jednośladów jest wygodny i szybki. Wraz z pojawieniem się wyszukiwarki Partsfinder i “Mój Garaż” funkcjonalność sklepu wkracza na nowy, wyższy poziom. IMready.eu nadal jest bezkonkurencyjne!

Niedawno wprowadzona wyszukiwarka części Partsfinder i funkcja “Mój Garaż” sprawiły, że zakup części i akcesoriów do motocykla stał się jeszcze prostszy. Partsfinder dopasuje części do twojego jednośladu i wyświetli ci tylko te produkty, które mogą cię zainteresować. Oznacza to, że nie będziesz musiał przeglądać katalogów i zastanawiać się, czy dana część pasuje do twojego motocykla. Oferta IMready.eu to ponad 60 000 produktów do motocykli ponad 200 marek, więc zawężenie tej listy zaoszczędzi ci dużo czasu. Co więcej, w oknie wyszukiwarki pojawią się ostatnio wyszukiwane modele, które możesz przypisać do swojego konta na IMready.eu w ramach funkcji “Mój Garaż”. Dwie nowe funkcjonalności sklepu sprawiły, że IMready.eu stał się jeszcze szybszą i łatwiejszą w obsłudze platformą dla motocyklistów.

Partsfinder – wyszukiwarka części, której potrzebujesz

Korzystanie z wyszukiwarki części motocyklowych Partsfinder jest intuicyjne. Wystarczy, że klikniesz na lupę w prawym górnym rogu, a okno Partsfinder wyświetli się na twoim ekranie. Po wpisaniu pierwszych liter nazwy modelu wyszukiwarka wyświetli propozycje motocykli. Możesz także skorzystać z rozwijanego menu, aby znaleźć swój jednoślad po marce, modelu i typie. Korzystanie z wyszukiwarki Partsfinder jest proste i w znacznym stopniu przyspiesza proces zakupu wymarzonych części i akcesoriów motocyklowych.

Po dokonaniu wyboru twojego motocykla sklep IMready.eu wyświetli precyzyjnie dobraną listę produktów. Części motocyklowe, akcesoria i dodatki zostały podzielone na przejrzyste kategorie i podkategorie. Dzięki nim i dodatkowym filtrom szybko znajdziesz dokładnie to, czego szukasz. IMready.eu za pomocą wyszukiwarki Partsfinder kończy erę żmudnego wertowania katalogów i przenosi twoje doświadczenia zakupowe na wyższy level.

„Mój Garaż” w IMready.eu to nowe miejsce dla twoich motocykli

“Mój Garaż” to nowa funkcja w sklepie motocyklowym IMready.eu. Umożliwia ona przypisanie pięciu motocykli do jednego konta i powrót do poprzednich wyszukiwań, dzięki czemu znalezienie odpowiednich części będzie jeszcze szybsze. Wykonując okresowy serwis lub naprawiając motocykl wystarczy, że wybierzesz jeden z przypisanych motocykli, a lista dopasowanych części pojawi się automatycznie.

Aby skorzystać z funkcji “Mój Garaż”, należy wcześniej założyć konto w IMready.eu. Dzięki integracji z usługami Google, Facebook i Microsoft rejestracja konta jest całkowicie bezpieczna i zajmuje tylko kilka chwil. Po zalogowaniu obok lupy Partsfindera pojawi się nowa ikona funkcji “Mój Garaż”. 

Za co polubisz sklep motocyklowy IMready.eu?

  • Nowa wyszukiwarka części Partsfinder
  • Nowa funkcja Mój Garaż
  • Darmowa dostawa przy zakupie produktów o wartości ponad 300 zł. Do wyboru płatność online i za pobraniem. Przy zakupie produktów poniżej 300 zł wysyłka kosztuje tylko 14,99 zł
  • Darmowy odbiór w 240 punktach w Polsce w sklepach stacjonarnych I’m Inter Motors i wszystkich filiach Inter Cars
  • Sklep godny zaufania to przede wszystkim oryginalne produkty, darmowa infolinia, bezpieczne płatności i zwrot towaru do aż 60 dni. Takie właśnie jest imready.eu
  • Bogata oferta to ponad 60 000 motocyklowych produktów ponad 200 marek. Dzięki nowej wyszukiwarce Partsfinder i funkcji “Mój Garaż” szybko znajdziesz to, czego szukasz

Wejdź na stronę imready.eu i sam sprawdź intuicyjne działanie wyszukiwarki Partsfinder i funkcji “Mój Garaż”.

KOMENTARZE