fbpx
A password will be e-mailed to you.

Australijski producent ortez POD Active i Adam Cianciarulo, amerykański profesjonalny zawodnik motocross i supercross, nawiązali współpracę, by stworzyć nowe malowanie popularnej ortezy kolanowej K4 2.0.

Nowa wersja ortezy K4 AC9 LE ma żywe kolory i dynamiczną grafikę inspirowaną miłością Adama Cianciarulo do kalifornijskiej sceny pop punk, a jednocześnie oferuje wyjątkową ochronę i jakość oryginalnej, jednobarwnej ortezy K4 2.0.

Hołd dla lat 90.

Pokryta plamkami żywych kolorów i zabawną grafiką orteza K4 AC9 LE czerpie inspirację ze sceny muzyki pop punk późnych lat 90. i wczesnych 2000, która łączyła się silnie ze środowiskiem skaterskim i stylem życia motocyklistów. Grafika na ortezie to hołd oddany ówczesnym okładkom płyt, plakatom i gadżetom.

„Zawsze staramy się próbować nowych rzeczy i rozwijać naszą ofertę produktów. Podobały nam się pomysły Adama Cianciarulo dotyczące czerpania z kultur, które go inspirują i wnoszenia własnego, unikalnego stylu” – mówi kierownik ds. marketingu w POD Active, Byron Marsh.

„To pierwsza z kilku nowych wersji graficznych, które zaplanowaliśmy dla tej serii, i mamy nadzieję, że w przyszłości będziemy mogli rozwinąć współpracę z innymi sportowcami, a nawet artystami” – dodaje Byron Marsh.

„Zależało mi na stworzeniu grafiki do tej ortezy, świetnie się bawiłem pomagając w projektowaniu… zespół POD naprawdę włożył serce w te produkty…”– komentuje Adam Cianciarulo.

Adam Cianciarulo jest amerykańskim zawodowym zawodnikiem motocrossowym i prawdopodobnie jednym z najbardziej utalentowanych młodych zawodników AMA Supercross & Motocross w historii.

Wyrób medyczny

Najnowsza, opatentowana i certyfikowana medycznie orteza kolanowa PODK4 to znakomita alternatywa dla zwykłych ochraniaczy kolan. Jak dowodzą badania kliniczne, pozwala ona skutecznie ograniczać występowanie i intensywność kontuzji kolan.

Najnowsza, opatentowana i certyfikowana medycznie orteza kolanowa POD K4 ma:

  • lekką kompozytową ramę, która przenosi obciążenie ze stawu kolanowego na ortezę, nie wpływając na „czucie” motocykla podczas jazdy, 
  • zawiasy Human Motion zapewniające progresywną, wielokierunkową kontrolę ruchu,
  • zapięcia Quick Lock umożliwiające szybkie dopasowanie ortezy,
  • adaptacyjne uchwyty skrajnych ściągaczy dostosowujące się do ruchu mięśni i kształtu nóg oraz zmniejszające ryzyko złamań,
  • luksusowe wykończenie antybakteryjną wyściółką zapobiegającą powstawaniu nieprzyjemnego zapachu,
  • możliwość samodzielnej naprawy i wymiany części.

O marce

POD Active to innowacyjna australijska firma zajmująca się opracowywaniem produktów chroniących zarówno elitarnych sportowców, jak i wszystkie osoby uprawiające aktywnie sport. Misją POD jest zmniejszanie ryzyka i stopnia ciężkości urazów więzadeł bez ograniczania zakresu ruchów oraz pogorszenia wydajności i komfortu. Opatentowane produkty POD umożliwiają naturalny ruch i aktywnie przeciwdziałają ryzyku kontuzji. Stosowana przez firmę technologia nazywa się ochroną na żądanie – Protection On Demand. Ortezy POD łączą ekstremalną funkcjonalność i wydajność z pewnością wynikającą z faktu, że są one certyfikowanymi wyrobami medycznymi.

KOMENTARZE