fbpx
A password will be e-mailed to you.

Już za 8 tygodni, w grudniu 2013 na Stadionie Narodowym w Warszawie wyląduje Nitro Circus Live – Extreme Sports Show nr 1 na świecie.

Impreza została stworzona przez legendarnego Travisa Pastranę i prezentuje szalone pomysły światowej śmietanki freestyle motocrossu, bmx, deskorolki i wiele innych niepowtarzalnych numerów związanych ze sportami motorowymi, ekstremalnymi, wybuchami i akrobacjami.

Medaliści X-Games, uczestnicy X-Fighters, gwiazdy, kaskaderzy i miłośnicy humoru spod znaku Jackass – tak w skrócie można określić ekipę Nitro Circus. Zaistnieli w treningowym ogródku 14-krotnego złotego medalisty X-Games, wszechstronnie utalentowanego motocyklisty Travisa Pastrany.

Travis zdobywał medale we freestyle’u, motocrossie, rallycrossie, wyścigach samochodowych i wszędzie tam, gdzie były konie mechaniczne i mógł prowadzić. Jako pierwszy zrobił też na swoim motocyklu podwójne salto, skakał także backfilpy ze swoją mamą. Podczas treningów zawsze towarzyszy mu grupa przyjaciół o wesołych przezwiskach jak Streetbike Tommy, Aaron „Wheels” Fotheringham czy Greg „Special” Powel. Każdy z nich specjalizuje się w czym innym, ale łączy ich jedno – uwielbiają się wygłupiać.

Z takich wygłupów i mniej lub bardziej niebezpiecznych pomysłów powstał zanany na całym świecie serial o nazwie Nitro Circus. To właśnie tam widzowie po raz pierwszy zobaczyli takie numery jak skok z samolotu bez spadochronu, czy próbę (nieudaną) backflipa na ścigaczu.

W 2013 chłopcy z Nitro Circus spakowali swoje zabawki i ruszyli w trasę po Europie serwując swoją szaloną mieszankę wybuchową widzom w Moskwie, Hamburgu, Londynie, Berlinie, a także już 14 grudnia w Warszawie na Stadionie Narodowym.

Będzie to pierwszy występ Nitro Circus Live w Polsce. Dwugodzinne show to worek niespodzianek, które wysypują się jedna po drugiej: synchroniczne skoki na motorach, latające rowery, deskorolkowa mega rampa, samochody, wybuchy, fajerwerki i najbardziej szalone triki, jakie zdarzyło się Wam widzieć. Będzie gorąco, będzie głośno, będzie wysoko.

KOMENTARZE