fbpx
A password will be e-mailed to you.

Marcin Prokop, dziennikarz i prezenter telewizyjny, od dłuższego czasu bezwstydnie oddaje się motocyklowej zajawce. I nie robi tego wyłącznie na stołecznych ulicach, nie stroni również od wyjazdów zagranicznych. Już w najbliższy poniedziałek będziecie mogli zobaczyć pierwszy odcinek jego najnowszego programu – „Niezwykłe Bałkany Prokopa”, który powstał w czasie podróży Marcina i jego brata, Sebastiana, po tym regionie Europy.

Cieszymy się nie tylko szczęściem samego Marcina, któremu jazda na motocyklach ewidentnie sprawia radość i poprawia jakość życia. Cieszymy się też tym, że chce dzielić się z nami swoją pasją, a przy okazji talentem dziennikarskim – tu odsyłamy do jego fajnej relacji z motocyklowych wakacji na Teneryfie

Tym razem Marcin Prokop przygotował coś większego i przeznaczonego dla jeszcze szerszej grupy odbiorców. I, co ważne, nie musisz mieć wykupionego żadnego abonamentu, ani nawet telewizora, by to obejrzeć. Filmowa seria „Niezwykłe Bałkany Prokopa” będzie bowiem publikowana na kanale YouTube Marcina.

Tytuł w zasadzie mówi wszystko, zwłaszcza tym, którzy pamiętają zeszłoroczny program „Niezwykłe Stany Prokopa”. Wtedy Marcin, w towarzystwie swojego brata Sebastiana, zwanego Bebkiem, wsiadł za kierownicę Forda Mustanga i objechał USA. Tym razem obaj panowie zamienili auto na dwa nowe Triumphy Tiger 1200 i ruszyli podbijać Bałkany. Zapowiedź cyklu możecie obejrzeć poniżej:

 

Pierwszy odcinek „Niezwykłych Bałkanów Prokopa” będzie miał swoją premierę w poniedziałek 16 czerwca, o godzinie 16.00. Subskrybujcie kanał Marcina… i nie zapomnijcie wpaść również do nas!

 

KOMENTARZE