fbpx
A password will be e-mailed to you.

Przedświąteczna bieganina ma swój urok, ale może być mocno stresująca. Jeśli nie wiesz, co sprezentować bliskiemu sobie motocykliście – którym oczywiście możesz być ty sam – zerknij do Louisa, jednego z największych specjalistycznych sklepów w Europie. Tam jest w czym wybierać!

Marzysz o odrobinie spokoju przed Bożym Narodzeniem? Dział prezentów w sklepie Louis jest prawdziwą skarbnicą pomysłów, dzięki której błyskawicznie i bez trudności można znaleźć idealny prezent świąteczny, niezależnie od tego, o jaki przedział cenowy chodzi. Coś zabawnego, praktycznego, niezbędnego, ładnego – nieważne, pasujący prezent znajdzie się dla wszystkich. Może przejrzysz mały wycinek oferty?

 
Dla mocno umięśnionych motocyklistów lub takich, którzy chętnie by się nimi stali: przyrząd treningowy Core-Bike wspaniale symuluje wszystkie siły, których wymaga od nas motocykl, jeżeli chcemy jeździć naprawdę na sportowo. To perfekcyjny trening stabilizacji dzięki stabilnym rolkom, które poruszają się we wszystkich kierunkach.
 
Doskonałe rozwiązanie do inteligentnego przechowywania wszystkich grat… tzn. naszego niezbędnego wyposażenia 🙂 Kask, kombinezon, rękawice, buty, produkty do czyszczenia itp. – wszystko znajdzie swoje miejsce na stojaku na ubrania marki Rieger, nawet wiadro i rolka papieru. Genialna sprawa!
 
Nawet najbardziej bezkompromisowy motocyklista musi czasem sięgnąć po samochód. Ta naklejka ma jasny przekaz: mimo to należę do rodziny motocyklistów!
 
Miniaturowa kamizelka ostrzegawcza jako brelok do kluczy? A jakże! Jako przypomnienie, że (prawdziwa) kamizelka ostrzegawcza musi znaleźć się w bagażu podróżnym, ale i też jako sygnał optyczny, pomagający w szybkim znalezieniu swoich kluczy.
 
Lekka, odporna na zarysowania i uderzenia gratka o wyglądzie zegarka taktycznego. Oczywiście ten sportowy zegarek jest również wodoszczelny.
 
Dwie wskazówki, 12 cyfr, do tego chrom i skóra: tak wygląda wysokiej klasy zegarek w klasycznym stylu!
 
61 części z 14 narzędziami, klockami, śrubami i nakrętkami – te narzędzia dla dzieci są po prostu fantastyczne! Od 3 roku życia.
 
 
19 narzędzi w jednym – legendarne narzędzie Leatherman w tej wypasionej wersji nie pozostawia nic do życzenia.
 
 
 
KOMENTARZE