Portal Morebikes.co.uk ujawnił zdjęcia szpiegowskie nowego KTM 1290 Super Adventure. Producent zastosował kilka zmian – dosyć istotnych! 

Zmiany, które znajdziemy na pokładzie nowego Kata to przede wszystkim ukłon w stronę globtroterów. To zdecydowanie większa szyba, która w tej wersji lepiej będzie chronić przed wiatrem. Większy zbiornik – przynajmniej na pierwszy rzut oka.


REKLAMA

Czy finalnie będzie mieć większą pojemność? Czas pokaże. Tymczasem skupmy się na innych detalach. Niewielkie owiewki zostały zastąpione dużo bardziej rozdmuchanymi i teraz Super Adventure wyglądem bardziej nawiązuje do starszych modeli.

Światło, którego nie ma

Testówka, którą widzicie na zdjęciu została wyposażona w centralny reflektor LED, oświetlenie to wygląda zupełnie inaczej niż dotychczas. To nie przypadek. Podejrzewamy, że KTM nadal pracuje nad rozwiązaniami technologicznymi przedniej lampy i najzwyczajniej nie chciało ryzykować rozprzestrzenienia się informacji na temat wyglądu i technologii.

KTM 1290 Super Adventure

Nowy KTM SA trafi najprawdopodobniej do sprzedaży z początkiem roku 2020, więc są duże szanse, że finalny produkt zobaczymy już jesienią tego roku!

KOMENTARZE


REKLAMA
Polecane artykuły
Na początku marca odbędzie się druga edycja Polish Custom Show…
Droga powrotna do Pisco zaczęła się od partii z piaskiem…