fbpx
A password will be e-mailed to you.

Zbliżająca się plucha i pogorszenie pogody spowodowane nadejściem jesieni nie musi wcale oznaczać końca sezonu na przyjemne pokonywanie korków czy weekendowe wypady za miasto! Wszystko dzięki świetnej ofercie Piaggio!

Piaggio MP3 to nadal idealna alternatywa dla samochodu oraz jednośladu, bo dzięki takim systemom jak ABS oraz ASR (kontrola trakcji), które znajdują się w wyposażeniu standardowym, możesz czuć się bezpiecznie nawet przy gorszej przyczepności asfaltu. Jesienne liście czy kałuże nie muszą stanowić żadnego problemu!

Co więcej Piaggio ma aż 3 koła! To jeszcze więcej bezpieczeństwa, pewności oraz przyczepności. Nie musisz się zatrzymywać, po prostu mkniesz przez jesień jakby sezon się nie skończył!

Teraz jest idealny moment, żeby kupić Piaggio MP3 300 lub Piaggio MP3 500, bo Piaggio Polska zadba również o Twój komfort termiczny, dodając do każdego 3-kołowego skutera dedykowany motokoc oraz mufki, które świetnie ochronią Twoje nogi i dłonie przed chłodem i wilgocią.

Warto zajrzeć do najbliższego dealera Piaggio lub odwiedzić stronę www.piaggio-polska.pl i zapoznać się z tym 3-kołowym pogromcą jesiennych korków.
No i najważniejsze na koniec! Piaggio MP3 można prowadzić posiadając prawo jazdy kat. B, niezależnie od tego czy jest to wersja 300 czy 500.

KOMENTARZE

Nie ma więcej wpisów