fbpx
A password will be e-mailed to you.

Ruszyła druga część akcji promującej szybki, skuteczny i wygodny sposób na sprawne poruszanie się po zatłoczonych ulicach w dużych miastach. Celem  kampanii  jest promowanie motocykli o pojemności 125 ccm, dostępne dla posiadaczy prawo jazdy kategorii B. 

Zmiany w przepisach, w połączeniu z bogatą ofertą motocykli Romet w  klasie „125-ek”, pozwolą każdemu dobrać odpowiednią maszynę do możliwości, czy preferowanego stylu. Do jazdy motocyklem, lub skuterem klasy „125”, nie potrzebujesz zdawać dodatkowych egzaminów – wystarczy, że od trzech lat posiadasz prawo jazdy na samochód osobowy, by móc cieszyć się ze swobody poruszania, jaką zapewniają jednoślady.

Szkoda czasu na stanie w korkach

Zamiast stać w korkach, marnując czas, paliwo i nerwy, przesiądź się na tanie w eksploatacji, dynamiczne i bezpieczne pojazdy Romet. Czy będzie to stylowy skuter Valentine 125 z automatyczną przekładnią i schowkiem pod kanapą, czy ultra-poręczny Pony 125, modny SCMB 125, rasowy cruiser RCR 125, czy gotowe na każdą przygodę enduro CRS FI 125 – każda z tych maszyn sprawdzi się świetnie nie tylko jako codzienny środek transportu i aktywnego stylu życia.

Przesiądź się na motocykl 125 i nie trać czasu w korkach! Zobaczysz, że od teraz parkowanie nie będzie Twoim problemem, a dodatkowo zmniejszą się Twoje rachunki na stacjach benzynowych. Dowiedz się więcej o akcji na www.niestojwkorkach.pl

KOMENTARZE