fbpx
A password will be e-mailed to you.

Natalia Krakowska #349, aktywna motocyklistka i zawodniczka największych imprez enduro w Polsce, potrzebuje naszego wsparcia. Podczas ostatniego treningu na torze motocrossowym doznała niefortunnego upadku, podczas którego doszło do urazu kręgosłupa. Aktualnie Natalia przebywa w szpitalu i już dzisiaj wiadomo, że będzie jej potrzebna długa rehabilitacja.

Natalia to młoda i zdolna zawodniczka, która z sukcesami bierze udział w największych zawodach terenowych w naszym kraju. Potwierdzeniem jej umiejętności są chociażby wygrane w Mistrzostwach Polski w Super Enduro. Poza motocyklami bliskie jej sercu są góry i jazda na snowboardzie.

>> Zbiórka Natalii <<

Z motocyklami związana jest od paru dobrych lat, na zawodach wyróżnia ją waleczność i zaangażowanie. Bez cienia wątpliwości ma również dobre serce. Regularnie startowała w zawodach charytatywnych, była również organizatorką zbiórki dla dzieci z Fundacji Gajusz.

Advertisement

Niestety, 6 grudnia, podczas ostatniego treningu na torze motocrossowym, doznała niefortunnego upadku, który zakończył się urazem kręgosłupa. Obecnie przebywa w szpitalu, ma za sobą dwie operacje, a przed sobą – rehabilitację, w której możemy jej pomóc! Dlatego zachęcamy was do wsparcia zbiórki na portalu pomagam.pl, którą zorganizowała rodzina Natalii. Poniżej znajdziecie przycisk, który przeniesie was do zbiórki. Pamiętajcie, że nawet niewielka wpłata ma dla Natalii duże znaczenie, pomoże jej w rehabilitacji i szybkim powrocie do zdrowia.

>> Zbiórka Natalii <<
KOMENTARZE