fbpx
A password will be e-mailed to you.

Znów się ścigamy! Emocje związane z redakcyjnym ściganiem jeszcze nie wygasły, a my, żądni nowych, sportowych wrażeń z entuzjazmem przystępujemy do kolejnego projektu.

Tym razem zmieniamy markę, zawodnika, a nawet dyscyplinę. W sezonie 2012 redakcja Świata Motocykli wraz ze strategicznymi partnerami – firmami Kawasaki, TRW i Liqui Moly angażuje się w projekt supermoto.


REKLAMA

Zawodnikiem reprezentującym barwy redakcji będzie Marcin Dziawer, który na swoim koncie ma m. in. wywalczenie drugiego miejsce w klasyfikacji generalnej w Pucharze Fiat Yamaha w klasie R6 w 2007 roku. Zawody supermoto też nie są mu obce. Ma za sobą kilka niepełnych sezonów. W ubiegłym roku można było go oglądać podczas jednej tylko eliminacji w Suwałkach, gdzie wygrał klasę 250.

Kilkanaście dni temu zupełnie nowy egzemplarz modelu Kawasaki KX 450 2012 został przekazany nam przez firmę Probike, a z firmy GRANDys Duo już przyjechał pachnący nowością układ wydechowy Akrapovic. Wyposażony w akcesoria firmy TRW i zalany olejem oraz płynami Liqui Moly będzie lśnił na IV Ogólnopolskiej Wystawie Motocykli i Skuterów w Warszawie na ul. Marsa 56 w najbliższy weekend (2-4.03.2012) – zachęcamy do odwiedzenia naszego stoiska. Sponsorem, który dodatkowo wsparł działania teamu jest firma CST z branży oponiarskiej.

Więcej o poczynaniach teamu będziemy informować na naszej stronie internetowej, facebooku oraz na stronie importera Kawasaki: www.kawasaki.pl.

 


REKLAMAREKLAMA


Tekst SzDz Zdjęcia ŚM

W słońcu Miami

Nowy Tiger Explorer w naszych rękach!

KOMENTARZE

REKLAMA