fbpx
A password will be e-mailed to you.

Na czym najbardziej zależy Ci podczas naprawy swojego jednośladu?
Obstawiamy w ciemno – żeby jak najszybciej uporać się z awarią i wrócić na drogę póki sezon motocyklowy jeszcze trwa.

Do realizacji tego planu potrzeba kilku czynników: wolnego czasu, odpowiednich narzędzi i niezbędnych części. Ostatni z nich zagwarantuje ci marka Inparts, której pełną ofertę znajdziesz na www.imready.eu oraz na www.intercars.pl. Niewiele zapłacisz za dobrą jakość części, a paczka dotrze do Ciebie w ekspresowym tempie.

Wymarzona oferta dla skuterowców

Niezależnie od tego, czy Twój skuter został wyprodukowany w Chinach, Japonii czy Włoszech, w Inparts znajdziesz szeroką ofertę części zamiennych, eksploatacyjnych i tuningowych. Co więcej, w Inparts możesz zaopatrzyć się w podzespoły nie tylko do skuterów z najniższej klasy pojemnościowej, ale również do tych z segmentu maxi.

W obszernym katalogu znajdziesz części zarówno do markowych skuterów, takich producentów jak Piaggio, Peugeot, Yamaha, Gilera, Honda, Suzuki, Aprilia, a także do tych z klasy ekonomicznej, jak Kymco, SYM, Inca, TGB i Benzer. Nie zabrakło w nim również podzespołów do popularnych w naszym kraju “chińczyków”.

USTERKI‌‌ SILNIKÓW‌ ‌SKUTEROWYCH,‌ ‌ICH‌ ‌DIAGNOZA‌ ‌I‌ ‌NAPRAWA.‌ NAPRAW‌ ‌SWÓJ‌ ‌SKUTER‌ ‌Z‌ ‌INPARTS‌ ‌(CZ.‌‌2)

Dzięki kompleksowej ofercie Inparts w jednym miejscu zaopatrzysz się we wszystko, co potrzebne do przeprowadzenia najpopularniejszych napraw, które opisywaliśmy w drugiej części serii “Napraw swój skuter z Inparts”. Jeśli w Twoim skuterze doszło do naprawdę ciężkiej awarii, to zasoby Inparts również pomogą Ci się z nią uporać. Obok pasków napędowych, szczęk i klocków hamulcowych oraz tłoków znajdziesz takie podzespoły jak wały napędowe, gaźniki, wariatory i sprzęgła odśrodkowe.

Naprawiasz motocykl lub quada? Koniecznie sprawdź Inparts!

Specjaliści odpowiedzialni za asortyment Inparts nie zapomnieli o właścicielach motocykli, motorowerów, pocket bike i quadów. W ofercie znajdziesz części do jednośladów takich marek jak Derbi, Honda, WSK, Simson, Jawa, Aprilia, SHL i Romet. Również posiadacze czterokołowców spod znaku Bashan i całej gamy tzw. “chińskich ATV” będą mogli wybrać podzespoły niezbędne do reanimacji swojej maszyny, aby w jak najkrótszym czasie powrócić na błotniste szlaki.

Jak czytać oznaczenia silnika_

Jeśli szukasz części do swojego jednośladu lub czterokołowca koniecznie odwiedź strony inparts.pl i imready.eu. Dzięki szerokiemu asortymentowi części eksploatacyjnych, zamiennych i tuningowych szybko wrócisz na drogę, aby cieszyć się końcówką sezonu.

KOMENTARZE