fbpx

Styl, technologia i bezpieczeństwo w połączeniu z mobilnością i praktycznością? Te cechy na pewno posiadają 3-kołowe skutery PIAGGIO z serii MP3. Dwa koła z przodu i jedno z tyłu to połączenie nie tylko nietuzinkowe, ale również o wiele bardziej bezpieczne od klasycznych jednośladów.

Co więcej, najnowszy model MP3 500 HPE SPORT ADVANCED to jeszcze większa praktyczność i mobilność! Jest to pierwszy tego typu pojazd o pojemności 500cm3 dostępny na kat. B z 3-kołową konstrukcją oraz biegiem wstecznym!


REKLAMA

To takie proste!

Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy zaparkować na każdym, nawet najbardziej zatłoczonym parkingu nie martwiąc się o bezpieczne wyjechanie do tyłu. Włączamy bieg wsteczny, cofamy i odjeżdżamy! Tak, to takie proste! Oprócz tego w MP3 500 HPE SA zastosowano amortyzator KAYABA oraz światła w technologii LED DRL. Po za tym, pojazd ten dzierży te same cechy co dobrze już znany w Polsce model MP3 500 HPE Sport, czyli sportową stylizację i włoski sznyt.
Więcej o tym modelu dowiedzieć się możecie na stronie www.piaggio-polska.pl lub odwiedzając najbliższego, autoryzowanego dealera.

KOMENTARZE

REKLAMA

Polecane artykuły
Motocykliści zespołu LRP Poland wystartowali w miniony weekend w połączonej…
Wybieracie się na tegoroczny, już XXIV Festiwal Rock, Blues i…