fbpx
A password will be e-mailed to you.

Bardzo często pytacie nas o miejsca, w których znajdziecie odpowiedni dla Waszych potrzeb sprzęt motocyklowy. Do tej pory odsyłaliśmy Was do różnych punktów – bo przecież każdy ma inne upodobania. Od dzisiaj już nie musimy. Wystarczy, że użyjemy opcji Ctrl + C, Ctrl + V i każdemu wkleimy jeden punkt. Liberty Motors w Piasecznie pod Warszawą.

Dlaczego akurat to miejsce? Po pierwsze dlatego, że to nowy punkt na motocyklowej mapie Polski. Po drugie dlatego, że jest to największy salon motocyklowy w Europie, a w związku z tym znajdziemy tam całą masę sprzętu. Trzecią kwestią jest doświadczenie. To nowy punkt, ale firma i ekipa jest przecież znana – do tej pory mogliśmy ich spotkać w salonie przy ulicy Łopuszańskiej 36 w Warszawie.

Liberty Motors. Wszystko w jednym miejscu!

Nowa miejscówka znajduje się w potężnym budynku przy ul. Puławskiej 44 w Piasecznie. Jest to nowoczesny, elegancki i przede wszystkim przestronny budynek przyjazny motocyklistom. Salon ma łączną powierzchnię 5708 m2 (!) i składa się z trzech pięter i sporego garażu podziemnego – miejsca starczy dla każdego! 

 

W środku natomiast znajdziemy przede wszystkim profesjonalną i ogarniętą obsługę i całą masę sprzętu motocyklowego. Poza tym każdy kto poszukuje nowego motocykla powinien znaleźć tam coś dla siebie. W salonie Liberty Motors Piaseczno znajdują się dealerstwa Yamahy, BMW, Ducati, Aprilia, Moto Guzzi, Vespa, Piaggio. Dla każdego coś dobrego – wybór jest spory! Pewnie wielu z was doceni też półki sklepowe uginające się od ciężaru akcesoriów, kasków oraz ubrań marek Alpinestars, Spyke, Adrenaline, Nolan, Oxford, Fly, Shark, Shoei i wielu innych dostępnych pod wspólnym szyldem największego sklepu motocyklowego I’M Inter Motors.

Szybko, profesjonalnie i bezproblemowo!

To jeszcze nie koniec. Nowy salon to również największy w Polsce serwis motocyklowy, który zajmuje się naprawą oraz obsługą motocykli wszystkich rodzajów, a żeby tego było mało w nowym punkcie znajdziecie również strefę Yamaha Marine, w której entuzjaści sportów wodnych wyposażą się od A do Z!

Point.44, bo tak nazywa się nowy punkt motocyklowy marki Liberty Motors otwarto 15 czerwca i już działa pełną parą. Salon znajduje się na skrzyżowaniu ulic Energetycznej oraz Puławskiej w Piasecznie, co sprawia że dojazd jest prosty i bezproblemowy. To przecież doskonały punkt wylotowy w kierunku Poznania, Łodzi, Katowic i Krakowa. Na tym kończymy, a Was zapraszamy do wizyty w nowym salonie Liberty Motors w Piasecznie, bo naprawdę warto!

 

KOMENTARZE