fbpx

Częścią stadionu wybudowanego na Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2010 jest długi na 350 metrów i wysoki na 106 metrów łuk. Na jego szczyt prowadzi 550 stopni…ta konstrukcja od dłuższego czasu stanowiła wyzwanie dla Cappera.REKLAMA Capper przejechał na swoim motocyklu trialowym 2012 Beta Evo 300 po największym na świecie łuku. Ważący 65 kg motocykl idealnie […]

Częścią stadionu wybudowanego na Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2010 jest długi na 350 metrów i wysoki na 106 metrów łuk. Na jego szczyt prowadzi 550 stopni…ta konstrukcja od dłuższego czasu stanowiła wyzwanie dla Cappera.


REKLAMA

Capper przejechał na swoim motocyklu trialowym 2012 Beta Evo 300 po największym na świecie łuku. Ważący 65 kg motocykl idealnie nadawał się do tego zadania. Na zwykłym motocyklu motocrossowy utrzymanie rozpędu podczas wjazdu na szczyt byłoby niemożliwe.
Choć Brian uznawany jest za jednego z najbardziej utalentowanych i wszechstronnych jeźdźców w RPA, jego pierwszą i największą miłością zawsze będzie trick riding.

KOMENTARZE


REKLAMA

Polecane artykuły
Amerykańska firma Paul Jr. Designs, znana z programu Discovery "American…
Nasi czytelnicy wybrali okładkę roku ŚM 2011. Pierwsze miejsce zdobyło…