fbpx
A password will be e-mailed to you.

Turystyka motocyklowa jest niesamowita. Nie tylko ze względu na poczucie wolności, fajne miejscówki i ludzi, których spotykasz na swojej drodze, ale również na wyzwania, które stawiają Ci niektóre drogi! 

Tym razem prezentujemy Wam przeprawę przez trasę D915 w Turcji. Jak widzicie droga ta nie należy do najłatwiejszych. Ok, jeśli jedziesz lekkim endurakiem, to przez przeszkody przeskoczysz bez problemu, ale raczej większość z nas w takie trasy wybiera się ciężkimi i mocno doładowanymi motocyklami, a poruszanie się takim sprzętem w tego typu krajobrazie nie należy do najłatwiejszych. Zobaczcie jak wygląda trasa D915 okiem motocyklisty!

Trasa D915 liczy sobie 179 kilometrów. Jej początek znajduje się w miejscowości Trabzon na wybrzeżu Morza Czarnego, a kończy w Askale. D915 składa się z dwóch części skrzyżowanych i nachodzących na siebie przez D.050 na długości 13 km (8,1 mil), na północ od Bayburt. Część północna znajduje się między Of i Bayburt i ma długość 107 km (66 mil), a część południowa, między Bayburt i Aşkale – 72 km (45 mil). Część północna jest uważana za jedną z najbardziej niebezpiecznych tras na świecie.

KOMENTARZE