fbpx
A password will be e-mailed to you.

Pamiętacie jak w zeszłym roku jaraliśmy się rajdem Endurorally24? W tym roku również postanowiliśmy się wybrać na ten rajd. Oj było grubo, naprawdę grubo! Sami zobaczcie

W tym roku wróciliśmy w dwóch składach! Pierwszy to Tomek Niewiadomski i Michał Mikulski vel Offensywa, którzy zrobili porównanie KTM 790 Adventure i Yamaha Tenere 700, czyli dwóch najgorętszych premier turystycznych enduro w tym sezonie. Drugi skład był jednocześnie ekipą foto-video.

Również dla początkujących

Oczywiście mowa o Tomku „Tomazim” Parzychowskim i Filipie Miętce(MXM Media), którzy dopiero odnajdywali się w off-roadzie po latach przerwy. Dlatego potrzebowali sprzętów lekkich, idealnych dla początkujących, ale całkiem mocnych i co najważniejsze, na kat. A2, bo Filip zapomniał zrobić A. W te kryteria wpisała się horrendalnie droga Honda CRF 450 L i prawie dwukrotnie tańszy SWM RS 300 R. Test motocykli to jednak tylko część naszego startu. Równie ważna była przygoda, jaką na nich przeżyliśmy, a ta była niesamowita, o czym przekonacie się w filmie!

KOMENTARZE