fbpx
A password will be e-mailed to you.

Już w najbliższy weekend rozpoczyna się kolejna edycja Harley on Tour – cyklu imprez organizowanych w całej Europie przez Harley-Davidson dla wszystkich miłośników motocykli tej legendarnej marki.

Pasjonaci dwóch kółek będą mogli osobiście doświadczyć jazdy najnowszymi motocyklami Harley-Davidson, w tym nowymi modelami wyprodukowanymi w ramach Projektu RUSHMORE – do dyspozycji uczestników pełna ciężarówka motocykli -23 maszyny z rocznika 2014.

Imprezy odbywać się będą przez 6 kolejnych wakacyjnych  weekendów w wybranych miastach Polski. Poza jazdami testowymi przygotowano również wiele atrakcji, dzięki którym warto będzie zostać dłużej na imprezie. Dzięki współpracy z ogólnopolskim programem „Weź się za wołowinę” zaproszono gości do udziału w tzw. live cookingu – co 1.5 godziny kucharz – Tomasz Jakubiak – będzie przygotowywał dania z wołowiny, a goście, poza możliwością spróbowania jego dań, będą je też mogli odtworzyć na udostępnionych grillach Napoleon.

Partnerami imprezy są również Dunlop, Hard Rock Cafe, Tyskie, Kryniczanka, Profiton, którzy przygotowali dodatkowe aktywności dla uczestników imprezy. Dodatkowo Radio Zet Chilli zaprosi gości do strefy Chill Out.

Nie masz prawa jazdy? Nie ma problemu. Osoby nieposiadające prawa jazdy kat. A będą mogły poczuć „pozytywne wibracje” dzięki symulatorowi jazdy Jumpstart – specjalnej platformie stacjonarnej, do której jest przymocowany prawdziwy motocykl.Zostaw codzienność w lusterku wstecznym – Let’s Ride.

Jeśli nie chcesz się spóźnić, zapisz się już dzisiaj – decyduje kolejność zgłoszeń a ilość miejsc jest ograniczona. Więcej informacji i zapisy: www.harley-davidson.pl w zakładce Harley on Tour.

Miejsca i daty:

Częstochowa 05-06 lipcaparking przed Centrum Handlowym M1, ul. Kisielewskiego 8/16
Nowy Sącz 12-13 lipcaparking przed Hipermarketem Real, ul. Gorzkowska 32
Łódź 19-20 lipcaparking przed salonem dealera H-D – ul. Dąbrowskiego 207/225
Warszawa 26-27 lipcaparking przed salonem dealera H-D – ul. Górczewska 30
Poznań 02-03 sierpniaparking przed salonem dealera H-D – ul. Św. Michała 43
Wrocław 09-10 sierpniaparking – przed centrum handlowym Sky Tower – ul. Powstańców Śląskich 95

KOMENTARZE