fbpx
A password will be e-mailed to you.

Tegoroczny sezon motocyklowy dobiega końca, ale Ducati nie zamierza zapadać w zimową hibernację. Już niedługo rozpocznie się prezentacja gamy modelowej na rok 2021. Od 4 listopada do 2 grudnia, w każdą środę, na oficjalnej stronie Ducati będziecie mogli obejrzeć premierę nowego modelu.

Pamiętajcie: jeden tydzień, jeden motocykl. Bolońska fabryka słusznie dawkuje emocje, bo jednoczesne pokazanie wszystkich maszyn przygotowanych przez nią na nowy rok mogłoby niejedną osobę przyprawić o zawał serca. Nie zapomnijcie śledzić naszego FB, gdzie dzień po oficjalnej premierze każdego modelu znajdziecie komentarz Simpsona. Co więcej, artykuł o każdym nowym motocyklu Ducati na sezon 2021 trafi również na stronę www.swiatmotocykli.pl 

Na początek Multistrada V4 – nowy pogromca dalekich dystansów

Na początku roku na łamach portalu przedstawiliśmy Wam szpiegowskie zdjęcia modelu Multistrada V4 na sezon 2021, a już 5 listopada zobaczycie u nas podsumowanie oficjalnej premiery. Czy potwierdzą się przecieki o nowoczesnym systemie ARAS z radarami monitorującymi drogę? Jak zmieni się Multistrada po wyposażeniu w silnik Granturismo V4 ze sportowej rodziny Panigale, który zastąpił dwucylindrową jednostkę w układzie L? Jak będzie wyglądał nowy model?

Na te i inne pytania odpowie wam oficjalna prezentacja modelu, którą będziecie mogli zobaczyć już 4 listopada o 19:00 na specjalnie przygotowanej stronie firmy Ducati. My nie możemy się już doczekać!

>> Przejdź do premiery <<

>> Przejdź do premiery <<
KOMENTARZE