fbpx
A password will be e-mailed to you.

W najbliższy weekend miłośnicy zabytkowych motocykli, staroci i militariów spotykają się w Łodzi. Odbędzie się tam Moto-Weteran-Bazar.

MOTO bo motocykle, WETERAN bo pojazdy zabytkowe, militaria, starocie, BAZAR bo taka jest formuła tej imprezy handlowo-wystawienniczej.

Miłośnicy jednośladów znajdą tam motocykle nowe i używane, części, materiały eksploatacyjne, akcesoria, stroje, kaski, gadżety, motorowery, skutery, literaturę i narzędzia. Fascynaci pojazdów zabytkowych obejrzą, a może też kupią pojazdy do odbudowy lub odrestaurowane, części dorabiane lub wyszukane w garażu i akcesoria. Będą mogli zapoznać się z ofertami warsztatów oraz uzyskać fachowe porady doświadczonych w tej dziedzinie fachowców i hobbystów.

Będzie również wiele atrakcji dla kolekcjonerów militariów – odzież i sprzęt z demobilu, wyposażenie dla grup rekonstrukcyjnych, odznaczenia, biała broń, a nawet pojazdy wojskowe.

Wizyta na bazarze to doskonała okazja do wymiany doświadczeń, uzyskania porad czy koleżeńskiej rozmowy w niepowtarzalnej atmosferze łódzkiej giełdy.

Moto-Weteran-Bazar odbędzie się 13 i 14 września br. w Łodzi na stadionie ”Startu„ przy ul. Św. Teresy 56-58.

KOMENTARZE