fbpx
A password will be e-mailed to you.

Tej jesieni po raz pierwszy w historii do Polski przyjedzie MX Truck – ciężarówka z pełną gamą motocykli crossowych Yamahy na rok 2019. Łącznie będzie można przetestować kilkanaście modeli ze słynnej, niebieskiej linii YZ – od najnowszego YZ65 aż do zawodniczego YZ450.

Każdy fan jesiennego taplania się w błocie, zarówno amator, jak i zawodowiec, znajdzie coś dla siebie. Motocykle będą dostępne dla wszystkich uczestników MX Pro Tour, pierwszego tak profesjonalnego wydarzenia crossowego Yamahy w Polsce.

Profesjonalny tor, motocykle i trenerzy

Impreza odbędzie się w dniach 20-21 października na jednym z najlepiej przygotowanych do tego obiektów – Torze Speed Star w Sobieńczycach koło Krokowej, 50 km na północ od Gdyni.
Pod czujnym okiem zawodników Yamahy i trenerów motocrossu każdy uczestnik będzie mógł przetestować aż trzy różne modele. Profesjonalnie przygotowany tor, z osobnymi nitkami dla kierowców dosiadających motocykle o dużych i małych pojemnościach, pozwoli w pełni poznać możliwości crossówek Yamahy.

Dla uczestników przewidziano przekąski, sklepik z kolekcją odzieży Yamaha Paddock Blue i relację foto-video. Nie można przegapić takiej okazji!
Udział w imprezie jest bezpłatny, wymaga tylko zarejestrowania się. Chętni, zarówno zawodnicy, jak i osoby jeżdżące rekreacyjnie, zapisują się na stronie

.

Liczba miejsc jest ograniczona, a decyduje kolejność zgłoszeń.

KOMENTARZE

Nie ma więcej wpisów