fbpx
A password will be e-mailed to you.

Giovanni Castiglioni powiedział, że marka pracuje nad nowym, rzędowym silnikiem czterocylidrowym.

Agusta zapowiada spore zmiany. MV Agusta Turismo Veloce 800 ma być ostatnim motocyklem opartym na obecnym trzycylindrowym silniku. Oczywiście nie oznacza to jednak, że modele z taką jednostką napędową znikną z oferty firmy. Jak potwierdził szef włoskiej marki obecnie wszystkie siły działów rozwoju skupiają się na rzędowej czterocylindrówce.

Giovanni Castiglioni zdradził również, że na 2016 możemy się spodziewać aż czterech nowości, które zostaną przedstawione najprawdopodobniej podczas targów Eicma 2015, pod koniec tego roku.

Wydaje się zatem, że pierwszą z nich będzie nowe F4. Sportowy motocykl od MV od trzech lat nie przechodził żadnych poważniejszych zmian. Poza tym patrząc na schemat wprowadzania trzycylindrowych maszyn na rynek to właśnie motocykl z tego segmentu – F3 – został pokazany jako pierwszy.

Kolejną nowością może być natomiast Brutale. Jakie będą pozostałe dwie? Tego jeszcze nie wiemy. Na samym końcu pojawi się zapewne model turystyczny.


REKLAMAREKLAMA


Tu warto wspomnieć, iż Castiglioni potwierdził, że marka nie wie jeszcze jak będzie wyglądać nowy turystyk. Zatem nie należy się spodziewać, że w tym roku zobaczymy ten jednoślad wśród premierowych maszyn.

KOMENTARZE

REKLAMA