fbpx
A password will be e-mailed to you.

Jakiś czas temu prezentowaliśmy Wam tę maszynę i jej pierwsze szpiegowskie zdjęcia. Teraz do internetu wyciekło kolejne ujęcie tego motocykla. Czyżby producent chciał podgrzać atmosferę przed premierą?

MV Agusta F4 RC to właściwie drogowa wersja maszyny z WSBK. Jej premiera, zapowiedziana jeszcze na ten rok wzbudza zatem sporo emocji nie tylko wśród pasjonatów ścigania się. Dane techniczne mówiące o mocy na poziomie 212 KM i wadze 175 kg na sucho robią wrażenie. Najwyraźniej jednak producent doszedł do wniosku, że mały przeciek kolejnych zdjęć zdecydowanie nie zaszkodzi.

Na zdjęciu widać, że zgodnie z przewidywaniami, na pokładzie pojawi się zawieszenie Ohlinsa oraz hamulce Brembo. Układ wydechowy dostarczy natomiast Termignoni. Motocykl, w porównaniu z poprzednimi fotkami zyskał na owiewkach napis AMG, co też nie dziwi.

Oczywiście MV Agusta F4 RC nie będzie tak po prostu dostępna w salonach. Motocykl ma zostać wyprodukowany w limitowanej ilości sztuk. Jeżeli jesteście zatem fanami marki radzimy trzymać rękę na pulsie. A ile trzeba będzie zapłacić za nowe F4 RC? Koszt motocykla ma podobno zostać ustalony na poziomie 46 000 $.

KOMENTARZE