fbpx
A password will be e-mailed to you.

Wtórpol Racing Team 3S powraca z II rundy Mistrzostw Polski Supermoto w Bydgoszczy z kolejnym pucharem za pierwsze miejsce.

Karol Mochocki utrzymał w sobotę dobrą passę, zwyciężając w kolejnych zawodach Mistrzostw Polski Supermoto. Tym razem zawody odbyły się w Bydgoszczy. Obfite opady deszczu sprawiły, że tor spływał strugami wody, a sekcja terenowa zamieniła się w bagniste jezioro.


REKLAMA

Zawody stały się testem umiejętności jeździeckich i dostosowania do bardzo ciężkich warunków. Ale dla większości uczestników tych zawodów były one jednymi z najciekawszych, w których mieli okazję brać udział. Podobne zdanie ma obrońca tytułu mistrza Polski Supermoto.

– Było niesamowicie! – mówi Karol Mochocki. – Deszcz padał od piątkowych treningów do samego końca zawodów. Wszędzie było mnóstwo wody i błota. Lubię takie ciężkie warunki, bo wtedy wyścigi są trudniejsze i ciekawsze. Pierwszy wyścig nie poszedł po mojej myśli. Przespałem start i nie mogłem się odnaleźć na torze. Ukończyłem go na 4. miejscu. W drugim i trzecim biegu wziąłem się w garść i oba wygrałem.

Kolejna, III runda Mistrzostw Polski Supermoto, w której ponownie zobaczymy Karola Mochockiego odbędzie się 29 czerwca w Toruniu. Wcześniej jednak banderę zespołu Wtórpol Racing Team 3S zobaczymy na Międzynarodowych Mistrzostwach Czech, które rozpoczną się 9. czerwca w miejscowości Vyskov.


REKLAMAREKLAMA


KOMENTARZE


REKLAMA