fbpx

Zaledwie złotówka do zapłaty za spray do łańcucha Motul Chain Lube Road Plus 100 ml? Na pewno przyda się „na wypadek gdyby”! Z promocji skorzystasz przy zakupie czterech litrów oleju Motul w sklepach Inter Motors oraz na intermotors.pl.

dostępna w motocyklowych sklepach Inter Motors. Okazja jest korzystna i praktyczna, a obowiązuje zarówno w salonach stacjonarnych, jak i w sklepie internetowym intermotors.pl.

Zasady promocji są bajecznie proste. Kupując do swojego jednośladu dowolny olej motocyklowy Motul w opakowaniu 4-litrowym, wystarczy dopłacić 1 zł, aby otrzymać promocyjny Motul Chain Lube Road Plus 0,1L.

Regularna cena tego „kieszonkowego” sprayu do łańcucha wynosi 17,33 zł, a w promocji obniżona została do 1 zł. Niewielkie opakowanie 100 ml sprawia, że jest to spray idealny do użytku na tak zwaną „czarną godzinę”. Zmieści się do większości schowków motocyklowych, a na pewno do każdego plecaka lub kufra. Przyda się, gdy podczas weekendowej przejażdżki gdy spotka Cię deszcz lub gdy w trasie zorientujesz się, że ostatnio zapomniałeś posmarować łańcuch.

Promocja dostępna jest w 37 sklepach sieci Inter Motors na terenie całego kraju oraz w sklepie internetowym intermotors.pl. W przypadku skorzystania z promocji online, rabat naliczany jest w koszyku. Promocja dotyczy wszystkich motocyklowych olejów Motul w opakowaniu 4L, a obowiązuje do wyczerpania zapasów.

Pamiętaj, że sezon tuż za rogiem, a więc olej musi zostać wymieniony… Jeżeli już to zrobiłeś, to 4-litrowy Motul na półce garażu spokojnie poczeka na kolejną wymianę. Dlatego nie ma powodu, aby nie skorzystać z promocji – bo kieszonkowy spray Motul za złotówkę to okazja, którą aż wstyd przegapić.

KOMENTARZE