fbpx
A password will be e-mailed to you.

Podróże to bez wątpienia kwintesencja motocyklizmu. Poczucie wolności, przyjemność czerpana z jazdy, wspaniałe miejsca, przygody i ludzie napotkani na trasie. To wszystko sprawia, że od podróży bardzo łatwo jest się uzależnić. Teraz dodatkowo nie musisz tracić energii i czasu na organizacje wyprawy – wystarczy, że weźmiesz udział w kolejnej edycji MOTUL Tour. 

MOTUL Azja Tour to trzecia już edycja konkursu, w którym laureaci wraz z ekipą MOTUL jadą na wyprawę życia. W poprzednich latach, zwycięzcy odwiedzili tajemnicze RPA, a rok później znaleźli się na dzikim zachodzie Stanów Zjednoczonych. W imprezach MOTUL Tour wszystko jest „ogarnięte”. Zwycięzcy otrzymują gotowy wyjazd, z motocyklami czekającymi na miejscu. Gdzie finaliści pojadą w tym roku? 

Do Kirgistanu! To będzie prawdziwa przygoda, o offroadowym zabarwieniu. Trójka finalistów konkursu pojedzie na wyprawę do jednego z piękniejszych i dzikszych krajów Azji. Spanie w jurtach, szaszłyki z baraniny, dzikie konie i bezkres… gór! Kirgistan, to jeden z tych krajów, w których przygoda czeka na wyciągnięcie ręki. Wspaniałe szlaki pasterskie, górskie przełęcze, dzika przyroda, brody i zapierające dech w piersiach krajobrazy to tylko część atrakcji, które czekają na zwycięzców konkursu MOTULa. Poza tym najlepsze towarzystwo pod słońcem, noclegi w jurtach, wieczorne ogniska i kontakt z kirgiską kulturą – te wakacje bez wątpienia będziesz wspominać przed długie lata! Na lata zapamiętasz również jazdę motocyklem – takich widoków nie znajdziesz nigdzie na świecie! Dobre, lekkie motocykle enduro sprawią, że jazda będzie czystą przyjemnością, a stres i problemy codziennego dnia pójdą w niepamięć. 

Jak wziąć udział w MOTUL Azja Tour? 

Zasady są proste. Wystarczy, że w okresie od 02.03 do 28.06.2020 r. kupisz (w sklepie objętym promocją) olej MOTUL serii 300V, 7100, 5100 w opakowaniu 4L, odbierzesz paragon wraz z naklejką, na której znajduje się unikalny kod i poprzez zdjęcie pokażesz co dla Ciebie znaczy hasło „Jestem motocyklistą”. Proste, prawda? W tej zabawie liczy się przede wszystkim kreatywność i pomysłowość. 

Odwiedź stronę: https://MOTULtour.pl/wez-udzial, wypełnij formularz i załącz zrobione przez Ciebie zdjęcie. Masz czas do 28 czerwca. W konkursie biorą udział oleje: MOTUL 300V, 7100, i 5100.

A jeśli chcesz walczyć o nagrodę główną, prześlij dodatkowo film, który najlepiej zobrazuje hasło: „Jestem motocyklistą”. Tutaj z kolei masz czas do 3 lipca! Do wygrania czeka 500 kuponów rabatowych na kwotę w wysokości 50 zł i 17 kuponów na kwotę 250 zł. Do Kirgistanu z MOTULem pojadą 3 osoby!


REKLAMAREKLAMA


Dlaczego warto?

Jeśli nadal Ci mało informacji, to wiedz, że teren Kirgistanu w 93% pokryty jest górami. To właśnie tam znajdziesz legendarne pasmo Tienszan, w którym szczyty osiągają wysokość 7 tysięcy m.n.p.m, to tam każdego dnia pasterze przemierzają dziesiątki kilometrów ze swoimi stadami, tworząc wspaniałe szlaki, którymi już niedługo będą podróżować zwycięzcy konkursu MOTULa. 

Kirgistan to również kraj bardzo egzotyczny i prezentujący zupełnie inną kulturę niż ta, do której jesteśmy przyzwyczajeni, ale spokojnie. Każdy kto już miał okazję odwiedzić ten kraj wie, że mieszkańcy są uśmiechnięci, bardzo otwarci i zdecydowanie przyjaźnie nastawieni to przyjezdnych, a to potwierdza fakt, że będą to Twoje najlepsze wakacje! 

>> Weź udział w konkursie! <<

 

KOMENTARZE


REKLAMA