fbpx
A password will be e-mailed to you.

1173 Pantz to motocyklowe spodnie dla pań lubiących militarny styl i swobodę.

Utrzymane w wojskowym klimacie damskie spodnie Motto wyróżniają się na tle innych, rynkowych propozycji. Mają krój biodrówek, jednak warto dodać, że na tyle niskich, iż odsłaniają cały brzuch i kości biodrowe.

Wygląda to bardzo fajnie, ale w chłodne dni szykując się do jazdy, warto założyć dłuższą kurtkę lub pas nerkowy. W ciepłe warto sprawdzić, czy przy pozycji siedzącej bielizna nie wyskoczyła na pierwszy plan. No chyba że właśnie o to chodzi, by zademonstrować światu stringi. Do tego bojówki Motto nadają się idealnie.

W 1173 jeździ się bardzo dobrze. Nie ograniczają ruchów, dając dość dużą swobodę. Standardowo wyposażone są w ochraniacze kolan. Jeśli to za mało, 1173 mają na wysokości bioder specjalne rzepy do zamontowania dodatkowych protektorów. Ponadto spodnie mają dodatkowe wzmocnienia: kevlarowe podszycia znajdują się na pośladkach, biodrach, udach i kolanach.

Funkcjonalność spodni 1173 podnoszą kieszenie. Dwie z przodu, z tyłu i na udach. Dostęp do nich jest w miarę prosty, mimo że dla bezpieczeństwa przewożonych drobiazgów niektóre kieszenie mają zapięcia na guziki.

Publikacja Świat Motocykli 1/2014.

KOMENTARZE

Nie ma więcej wpisów