fbpx
A password will be e-mailed to you.

11 marca 2013 roku Główna Komisja Sportu Motocyklowego opublikowała komunikat, wedle którego I i II runda Mistrzostw Polski i Pucharu Polski Cross Country oraz I i II eliminacja Mistrzostw Okręgu Warszawskiego Cross Country, które miały odbyć się w ramach weekendu MotoXtreme 3 w Górze Kalwarii 16 i 17 marca 2013 roku – zostają odwołane.REKLAMA Przyczyną […]

11 marca 2013 roku Główna Komisja Sportu Motocyklowego opublikowała komunikat, wedle którego I i II runda Mistrzostw Polski i Pucharu Polski Cross Country oraz I i II eliminacja Mistrzostw Okręgu Warszawskiego Cross Country, które miały odbyć się w ramach weekendu MotoXtreme 3 w Górze Kalwarii 16 i 17 marca 2013 roku – zostają odwołane.


REKLAMA

Przyczyną takiego stanu rzeczy jest oczywiście pogoda, która w ostatnich dniach znacząco dała się organizatorom we znaki. Dość solidne opady śniegu oraz znacznie obniżenie temperatury uniemożliwiają rozegranie otwierających sezon zawodów w Górze Kalwarii.

Dla nas to bardzo przykra informacja, ponieważ od prawie dwóch miesięcy pracowaliśmy na najwyższych obrotach. Na dzień dzisiejszy jesteśmy gotowi do przeprowadzenia rywalizacji na poligonie w Górze Kalwarii. Przez ostatnie 4 dni pracowaliśmy nad przygotowaniem trasy oraz zaplecza organizacyjnego. Niestety pogoda pokrzyżowała nam szyki. Cel był jasny – chcieliśmy zorganizować największe na Mazowszu zawody Cross Country. I tak zrobimy, tyle że nie w marcu, a prawdopodobnie w sierpniu – komentuje sytuację Prezes Jarper X Racing Team Paweł Szymański.

Według wstępnych ustaleń organizatora oraz przedstawicieli Polskiego Związku Motorowego zawody MotoXtreme 3, a zatem dwie rundy MP i PP Cross Country oraz dwie rundy Mistrzostw Okręgu Warszawskiego Cross Country odbędą się 24 i 25 sierpnia 2013 roku. Ostateczna decyzja zostanie podjęta podczas Prezydium Zarządu Głównego PZM 27 marca 2013 roku.


REKLAMAREKLAMA


KOMENTARZE


REKLAMA