fbpx
A password will be e-mailed to you.

W najbliższy weekend w Mysiadle koło Warszawy przy ul. Puławskiej odbędzie się MotoXtreme 2. W motocyklowych zawodach sportowych mogą wziąć również udział amatorzy.

Oprócz zawodów sportowych rozgrywanych pod patronatem Polskiego Związku Motorowego organizatorzy przygotowali wiele dodatkowych atrakcji.


REKLAMA

MotoXtreme 2 to największa off-roadowa impreza w tej części kraju. Na starcie zawodów Cross Country MotoXtreme o Puchar Wójta Lesznowoli oraz III rundy Pucharu Polski Super Enduro staną najlepsi zawodnicy z całej Polski. Jednak oprócz sportowych emocji, organizator – Klub Motorowy Jarper X Racing Team przygotował cały szereg atrakcji towarzyszących.

Zarówno w sobotę, jak i w niedzielę po sportowych zmaganiach przewidziane jest After Party dla zawodników i kibiców. Gratka dla miłośników mocniejszego brzmienia to koncert zespołu Out of Tune. W hip-hopowych rytmach zagra Franek i Pęku, a imprezę poprowadzi DJ Frodo. Oprócz tego przewidziane są pokazy taneczne oraz pokazy modeli zdalnie sterowanych.

Przez cały dzień do dyspozycji zwiedzających będą stoiska gastronomiczne i handlowe oraz park rozrywki dla najmłodszych.


REKLAMAREKLAMA


Warto podkreślić, że w sobotnich zawodach mogą wziąć udział również amatorzy motocyklowego off-roadu. Bieg klasy hobby to możliwość startu dla wszystkich motocyklistów, którzy nie mieli jeszcze okazji sprawdzić się w sportowej rywalizacji.

Aby ułatwić większość niezbędnych procedur przed startem sobotnio-niedzielnych zawodów, na stronie www.motoxtreme.pl dostępny jest specjalny formularz zgłoszeniowy. Wystarczy kilka kliknięć, aby zgłosić swoją chęć startu.

Więcej informacji o zawodach na stronach www.motoxtreme.pl i www.xracingteam.pl oraz http://www.facebook.com/MotoXtreme2.

KOMENTARZE

REKLAMA