fbpx
A password will be e-mailed to you.

Od września na antenie TVP Kraków oraz w Internecie (także na stronie Świata Motocykli) gościć będzie nowy program podróżniczy, poświęcony wyprawie motocyklowej przez Polskę i Europę.

Wiktor W. Kammer – motocyklista pasjonat, uzależniony od adrenaliny, zawodowo fotograf, producent i prezenter telewizyjny – wybierze się na 25-dniową wyprawę.


REKLAMA

W tym czasie chce pokonać ponad 11 tysięcy kilometrów i odwiedzić 15 krajów: Ukrainę, Mołdawię, Rumunię, Bułgarię, Grecję, Albanię, Czarnogórę, Chorwację, Węgry, Austrię, Czechy, Włochy, Francję, Szwajcarię i Niemcy.

Podróż zarejestrują cztery kamery GoPro zamontowane na stałe na motocyklu oraz kasku ridera, a po zmontowaniu filmy zostaną zaprezentowane w TVP Kraków, będą również dostępne w Internecie.

Projekt MOTOVBLOG 2014 ma na celu popularyzację bezpiecznej turystyki motocyklowej w Polsce i Europie poprzez wsparcie kampanii społecznej „Patrz w lusterka, sprawdź dwa razy MOTOCYKLE SĄ WSZĘDZIE”.

Misją wyprawy jest także przełamanie negatywnych stereotypów dotyczących wybranych krajów europejskich poprzez pokazanie ich walorów turystycznych oraz kulturowych.


REKLAMAREKLAMA


Głównymi patronami medialnymi wyprawy są TVP Kraków, Świat Motocykli oraz magazyn Podróże.

Partnerami wyprawy są firmy: Grupa Freeway, wyłączny dystrybutor GOPRO w Polsce, Serwis Motocyklowy Bravados.pl oraz Agencja Filmowa CBC Film Productions. Sponsorem wyprawy jest Agencja Reklamowa Lasocky sp. z o.o.

Informacje również na stronie internetowej wyprawy: www.motovblog.pl oraz na facebookowym profilu www.facebook.com/MOTOVBLOG.

KOMENTARZE

REKLAMA