fbpx
A password will be e-mailed to you.

Motocykliści pomagają! Oddaj krew, weź udział w tegorocznej edycji akcji Motoserce.

”Motoserce jest ideą wynikającą z potrzeby serca i z chęci działania. Naszą akcją chcemy zwrócić uwagę na brak tego cennego daru jakim jest krew w polskich szpitalach oraz pragniemy propagować idee krwiodawstwa.

Advertisement

Wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego, że krew jest towarem luksusowym i doskonale wiemy jak bardzo jest nam potrzebna. Wiosna, a szczególnie lato, to czas, gdy brakuje jej najbardziej. Oddając ją regularnie, będziemy mieć moralne prawo oczekiwać jej w nagłych wypadkach.

Nasza akcja obejmuje swoim zasięgiem zarówno duże miasta, jak i małe miasteczka. Staramy się dotrzeć do jak największej liczby ludzi, a poprzez swoje działania podnosić świadomość wśród społeczeństwa„ – mówią o akcji organizatorzy.

Od 2009 kiedy odbyła się pierwsza akcja do zeszłego roku dzięki dobrej woli i chęci pomocy motocykliści oddali aż 22 003 litry krwi!

Advertisement

W tym roku Motoserce ponownie zagości w parku Bródnowskim w Warszawie. Finał w stolicy odbędzie się 4 kczerwca. Zapraszamy! Więcej informacji w tym lokalizacje i terminy imprez w innych miastach znajdziecie na Facebooku akcji.

KOMENTARZE