fbpx
A password will be e-mailed to you.

Targi odbędą się w weekend 6-8 września 2013 r. Pierwszy dzień tradycyjnie będzie dedykowany klientom organizatora i przedstawicielom mediów motoryzacyjnych. W tymczasowych halach o powierzchni ponad 16 tys. m2 zbudowanych na potrzeby wydarzenia przez firmę Neptunus, goście targów będą mogli zapoznać się z najnowszymi ofertami blisko 200 wystawców, nawiązać biznesowe kontakty i wymienić się wiedzą. […]

Targi odbędą się w weekend 6-8 września 2013 r. Pierwszy dzień tradycyjnie będzie dedykowany klientom organizatora i przedstawicielom mediów motoryzacyjnych. W tymczasowych halach o powierzchni ponad 16 tys. m2 zbudowanych na potrzeby wydarzenia przez firmę Neptunus, goście targów będą mogli zapoznać się z najnowszymi ofertami blisko 200 wystawców, nawiązać biznesowe kontakty i wymienić się wiedzą. Poza prezentacjami firm odbędą się także szkolenia techniczne i produktowe.

Dla zwiedzających i wystawców Neptunus zbuduje nowoczesne hale o rozpiętości ponad 30 m i długości sięgającej 150 m. Dodatkowo na terenie imprezy zostaną wydzielone osobne obiekty mieszczące pomieszczenia cateringowe czy sale szkoleniowe.

Stoiska wystawców, przestrzeń targowa i wydarzenia dla fanów motoryzacji zajmą łącznie ponad 20 000 m2, co czyni z Targów Inter Cars największe tego typu wydarzenie w Europie Środkowo-Wschodniej.

W targach będą mogli uczestniczyć nie tylko przedstawiciele branży, ale wszyscy miłośnicy motoryzacji. Nie zabraknie atrakcji dla fanów zarówno samochodów, jak i motocykli. Na płycie bemowskiego lotniska odbędzie się Motor Show, w czasie którego zplanowano m.in. pokazy driftu, stuntu oraz wyścigi samochodowe. Odwiedzający będą mogli wziąć udział w konkursach i zobaczyć w akcji mistrzów kierownicy – Krzysztofa Hołowczyca, Tomasza Kuchara, Macieja Oleksowicza oraz zaczynających motoryzacyjną przygodę Jerzego Dudka i Przemysława Saletę.

Więcej o wydarzeniu, programie i biletach na stronie: www.intercars.com.pl.

KOMENTARZE

Nie ma więcej wpisów