fbpx
A password will be e-mailed to you.

Zlot motocyklistów, aukcja obrazów, pokaz filmu i koncerty- brzmi dobrze, prawda!

Muzeum Wojska Polskiego oraz Fundacja Talentów Moc organizują imprezę w słusznej sprawie. Tego dnia miłośnicy motoryzacji, motocykliści ich rodziny będą mieli niepowtarzalną okazję uczestniczenia w evencie, którego głównym założenie jest integracja środowiska i niepełnosprawnych motocyklistów.

To dzięki wspólnej pasji, 2 października będziemy mogli ponad wszystkimi podziałami, zbudować wspólne mosty, uczyć się tolerancji i tak ważnej w dzisiejszych czasach empatii. Jak wiadomo w Polsce temat niepełnosprawności jest tematem tabu, choć zmienia się to z roku na rok to w połączeniu z motocyklami niestety tworzy mieszankę wybuchową.

To wydarzenie dedykowane jest pasjonatom, którym własne niepełnosprawności nigdy nie odebrały siły i tak ważnej dla nich miłości do jednośladów. Co więcej, kilku z nich to bohaterowie filmu „ To nie koniec drogi” w reżyserii Jarosława Frankowskiego vel Franka, którego przedpremierowy pokaz będzie miał miejsce właśnie tego dnia.

Całość imprezy uświetni występ wenezuelskiej piosenkarki Beatriz Blanco, która z całą pewnością swoim barwnym głosem skradnie serca uczestników. Nie zabraknie również rockowego brzmienia w wykonaniu młodej piosenkarki Kamili Kostki.

Dodatkowo Muzeum Wojska Polskiego szykuje niespodziankę, zaprezentuje m.in. model SPYDER CAN-AM oraz kilka innych perełek motoryzacji wojskowej. Dla tych, którzy będą chcieli zasilić konto fundacji, będzie możliwość licytacji unikatowych obrazów autorstwa Agaty Di Masternak

Reasumując: blask haleyów, dźwięk pracujących maszyn, dobra muzyka, ludzie z pasją, słuszny cel i wspólna miłość- tego z całą pewnością możecie się spodziewać na imprezie Motory Kultury Polskiej vol.1.

Zapraszamy serdecznie, liczba miejsc ograniczona. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie Fundacji Talentów Moc www.talentowmoc.pl

Popieramy takie wydarzenia!

KOMENTARZE