fbpx
A password will be e-mailed to you.

Od jutra w salonie z odzieżą i akcesoriami motocyklowymi Motorway dni otwarte. Oprócz zakupów z rabatem i atrakcyjnymi gratisami wiele innych atrakcji.

Klienci będą mogli przetestować na motocyklach turystyczne kurtki Modeki: Denali oraz Kim Lady. Przewidziano także testy i serwis techniczny kasków Shoei.

Dzięki uprzejmości salonu Honda Karlik uczestnicy imprezy mogą wziąć udział w jazdach testowych kilkoma modelami motocykli marki Honda (sobota w godz. 10.00 – 18.00).

Ważnym punktem programu będą szkolenia z pierwszej pomocy prowadzone przez profesjonalnego ratownika z kampanii społecznej Motopomocni.pl (sobota w godz. 10.00. – 16.00).

W trakcie dni otwartych salon Motorway Poznań czynny będzie w godzinach od 10.00 do 19.00 (środa – piątek) oraz od 10.00 do 18.00 w sobotę. Na cały asortyment sklepu obowiązuje w tym czasie rabat w wysokości 10%, a do każdego zakupu dołączamy gratis-niespodziankę. Dodatkowo wśród wszystkich klientów, którzy odwiedzą salon i zrobią zakupy w czasie dni otwartych, zostanie rozloswana kurtka Askari lub Megan Lady (do wyboru).

Salon Motorway mieści się w Poznaniu przy ul. Głogowskiej 348.

KOMENTARZE