fbpx
A password will be e-mailed to you.

Dla tych, którym emocji torowych nigdy mało, Motorraid przygotował specjalną ofertę zakupu wyjazdów w pakietach. Kupując rekomendowane track day’e możecie oszczędzić niemal 200 euro!

Pierwszy pakiet obejmuje wyjazdy Cartagena 1, Slovakiaring 1, Brno 3 i kosztuje 999 euro (zamiast 1140 euro!). Drugi pakiet to również emocjonująca Cartagena 1, Slovakiaring 1 oraz Pannonia, za które zapłacicie 1099 zamiast 1260 euro! Szczegóły wyjazdów poznacie klikając w przycisk poniżej. Spieszcie się, bo Cartagena 1 już lada dzień! 

„Nie pojadę, bo nie mam motocykla”

Koniec wymówek! Organizator znalazł na to sposób i przygotował ofertę wynajmu motocykli. Do wyboru są dwa pojazdy: Kawasaki Ninja 300 (w torowych owiewkach) oraz Honda CBR 1000RR SP1 (w oryginalnym malowaniu). Za mniejszą pojemność zapłacicie 170 euro/dzień, za większą – 350 euro/dzień. Obowiązuje również kaucja – kolejno 400 euro oraz 1200 euro. Zainteresowani? Na wszystkie pytania, które się pojawią, odpowiedzą Wam Artur lub Mateusz: [email protected][email protected]

Dla spokoju ducha, wydatków najlepiej nie podliczać, ale tym razem warto! Dla stałych klientów przygotowaliśmy system zniżkowy, który przedstawia się następująco: – za każde wydane 500 € – 2% zniżki, – 1000 € – 4% zniżki – 2000 € – 8% zniżki – 3000 € – 10% zniżki Aby z niego korzystać, musicie być zalogowani na stronie mrr.bike oraz dokonywać zakupów za pomocą systemu rezerwacyjnego. System będzie zliczać Wasze zakupy z ostatnich 12 miesięcy i automatycznie dodawać rabat do kolejnych

Wspomnień czar 

Cartagena to zdecydowanie nasz ulubiony tor w Hiszpanii. Ostatni wyjazd zaliczyliśmy w listopadzie, ale został już tylko miesiąc do naszej kolejnej wizyty w lutym. Kulisy jesiennego torowania postanowiliśmy ubrać w tekstową relację, do czytania której serdecznie zachęcamy! 
Relacja z wyjazdu

KOMENTARZE